Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik alapképzés a “legkönnye...

Melyik alapképzés a “legkönnyebb”, ha csak papír kell?

Figyelt kérdés
Tudom, egyik sem könnyű, de nyilván lehet némileg kategorizálni. Levelezőn szeretnék diplomát szerezni, van biztos, jó munkahelyem, felsőfokú német tudásom. Szakmát Németországban szereztem, kint éltem sokáig. A munkahelyi előrelépéshez kellene a “papír”, de a bölcsész képzések egyébként érdekelnek is. Közösségszervezés, germanisztika? Mit gondoltok?

2022. júl. 30. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Érdekel a nyelvészet, ideértve az ónémet nyelvet is meg az irodalom? Képes vagy többezer oldal szépirodalmat elolvasni? Merthogy a germanisztika szak erről szól.
2022. júl. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
A közösségszervezés akkor már inkább.
2022. júl. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm közösségszervezőn végzett úgy, hogy kb be se járt soha. Amikor be is ment két órát volt bent, utána ment bulizni, meg stb. Online óra alatt elment horgászni, és gőze nem volt semmiről.

Meglett a diplomája idén, nem csúszott.

Sárospatakon végzett.

Szóval olyan nehéz szak nem lehetett. De miért nem azt tanulnod, ami érdekel?

Engem érdekel a jog például, de nekem is csak a papír kéne, szóval elkezdek egy jogi témájú szakot. Én könnyebben tanulom azt, ami érdekel.

2022. aug. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!