Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van lehetőség arra, hogy a...

Van lehetőség arra, hogy a szakdolgozat írásakor külföldön legyek?

Figyelt kérdés
Mennyire szokták elnézni? Természetesen tudom, hogy egyénileg kell beszélnem a konzulensemmel, amikor aktuális lesz. Viszont érdekelne, hogy valaki írt-e már így szakdolgozatot? Az utolsó szemeszteremben nem lesznek tárgyaim, csak a szakdoga. Inkább dolgoznék mellette és külföldi tapasztalatot szereznék. A záróvizsgára pedig visszajönnék.

2022. aug. 7. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet e-mailben és videohívásban, Teamsen konzultálni. Nekem volt olyan szaktársam, aki konkrétan csak 1x találkozott személyesen a témavezetőjével, amúgy mindent online intéztek.


Ha elméleti jellegű szakdolgozatod van (tehát nem kell itthon lenned fizikailag méricskélni egy laborban), és be tudod szerezni a szakirodalmat külföldön (manapság sokan mindenféle kalóz oldalakat használnak erre amúgy is), semmi akadálya szerintem.

2022. aug. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!