Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok nekem gólyatábori...

Tudnátok nekem gólyatábori “rituálékat”, vicces csapat összerázó játékokat írni, ami a ti gólyatáborotokban is volt és szerettétek?

Figyelt kérdés
Főleg olyanoktól kérdezném, akik gólyatáboroztattak szervezőként, de akár olyanoktól is akik emlékeznek a sajátjukból. Olyanokra gondolok pl hogy vicces esküt kellett tennetek, vagy csapatkiáltás volt, vagy bármi játék. Köszi

2022. aug. 12. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

- Közös tánc, egy akkori sláger refrénjére

- Ügyességi feladatok, például adott távon kanállal tojás egyensúlyozása, vagy lépésszámláló a derékra és minél többet kellett vele lépni, nyilván mindenki ugrált, futott, stb.

- Labdás feladatok, például adott idő alatt érjen végig a labda, aki leejti, kiesik stb.

- Névtanulós játékok, hogy megjegyezzük egymás nevét. Körben ülve, egy személy megismétli az előtte lévők neveit, majd hozzámondja a sajátját. Nyilván több kört kell játszani, másik irányból is, ne csak egyet, mert akkor az utolsónak jó nehéz lesz, az elsőnek a körben meg túl könnyű.

- Bármikor, amikor lejátszottak egy adott hangot, például dudaszó, kukorékolás, meg kellett állni egy megbeszélést pózban, például fél lábon. Ezt bármikor, tehát ebéd közben, esti buliban stb.

- Tornyot kellett építeni a cipőinkből.

2022. aug. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

- Kvízjáték csapatokban játszva, bármiről, lehet általános műveltség, de konkrét téma is, mondjuk filmek, vagy maga a fősuli/egyetem

- Filmszinkronizálás, ismert filmjelenetek alámondása

- Dominóépítés

- Lasertag, sok cég kitelepül helyszínre

- Társasjáték est party játékokkal, például Party Alias

- Kacsintós gyilkososdi, eszköz sem kell hozzá

- Háromból egy hamis

- Fekete-fehér-igen-nem

2022. aug. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!