Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pte btk gólyatáborban elveszik...

Pte btk gólyatáborban elveszik a bevitt piát?

Figyelt kérdés
A messenger csoportunkban egy srác haverja szervező, ő azt írta a srácnak hogy elvileg nem veszik el. Viszont nővérem másik egyetemen (bár nekik covid miatt) kaját piát elkértek a gólyáktól. Na nem mintha olyan drága piákat vinnék de azért jó lenne nem ott költeni sokat és többen mondták hogy akkor visznek ha azt írta egy szervező. Valaki hallott valamit még? (Illetve egyedül annyit írtak hogy lesz büfé a napi étkezések mellett ahol lehet kaját piát venni ha kell, de a cigit meg mindenki vigye bőven mert azért meg nem engednek ki)

2022. aug. 13. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
13%

Én nem voltam semmilyen gólyatáborban de teljes magabiztossággal állítom, hogy nem veszik el.


Vagy ha igen akkor az lopásnak minősül.


Max elkérik és te oda adod.

2022. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

BGE-s gólyatáborban elvették mindenkitől, tüzetesen átkutattak minden bőröndöt.

De szerintem ha nálatok azt írják, nem veszik el, akkor tök mindegy, hogy egy teljesen másik egyetemen mit csinálnak…

2022. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2 És ennek mi értelme?


Nem félnek, hogy feljelentik őket amiért más cuccában turkálnak és lopnak is?

2022. aug. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem, előre meg volt mondva, hogy tilos vinni alkoholt. Nyilván azért is hasznos, hogy átkutatják a cuccokat, mert így veszélyes holmikat se csempészhet be senki a tábor területére.

Egyébként nem jártál még bármilyen szórakozóhelyen? MINDENHOL átkutatják az ember táskáját, és elveszik az alkoholt, de még a vizet is! Ott szimplán kidobatják veled, a táborban nem tudom, talán visszaadják hazafelé.

Ja, és nem kényszerítenek semmire, nem “lopnak”, szimplán csak tilos belépned a tábor területére, amíg van nálad alkohol, ennyire egyszerű.

2022. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

De gáz, nálunk meg kötelező egy üveg piát bevinni fejenként. :DD


"Mit hozz magaddal ?

-ÁTUTALÁSI BIZONYLAT‼️ (a táborba ennek ellenőrzése után léphetsz be)

-fényképes igazolvány

-ágyneműhuzat/hálózsák

- elegendő dohánytermék, költőpénz

-fájdalomcsillapító, állandóan szedett gyógyszereidet (ha van)

-kényelmes ruha

-naptej,szúnyogriasztó

-fürdőruha(papucs, törölköző)

-fejenként 1 üveg alkohol

-egy fehér póló!!!"

2022. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi amúgy a válaszokat, már itthon vagyok amúgy de azért beírom hátha valakit jövőre érdekel, nem vették el senkitől a piát, végül ráírtam a főszervező srácra is mert kiderült hogy ismerős.
2022. aug. 19. 23:28
 7/8 anonim ***** válasza:
egyetemenként eltérő, nemtom ott mi van.
2022. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
BTK-s gólyatáborban nem vették el :)
2022. aug. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!