Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha passzíválok egy évet el...

Ha passzíválok egy évet el lehet menni idei gólyatáborba vagy nincs is értelme?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Én nagyon megbántam, hogy nem mentem el. Maradandó élményeket lehet ott szerezni.
2022. aug. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha jövőre kezdem az első évemet nem másokkal mennék gólyatáborba? Nem lehet a jövő évibe elmenni?
2022. aug. 7. 00:23
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen mindegy melyikbe mész, nagy buli az egész. Menjél el mindkettőbe.
2022. aug. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ha nem ismerek senkit akkor is? Egybe nem elég?🤔
2022. aug. 7. 01:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egész biztos vagy abban, hogy lehet az adott egyetemen passzív félévvel kezdeni rögtön a beiratkozás után? A legtöbb egyetemen nem lehet. Megnézted a tanulmányi- és vizsgaszabályzatot?
2022. aug. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha halasztással kezdesz, az ugye azt jelenti hogy később nem sok közöd lesz az idei gólyaévfolyamhoz. Az egy év múlva esedékes gólyatáborban találkozhatsz majd azokkal, akikkel ténylegesen együtt fogod végezni az egyetemet. Gondold végig hogy így neked megéri-e.
2022. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
AMIT AZ 5.írt, FONTOS!!!
2022. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges elmenni, semmi jelentősége nincs. A szakomon 19-ből 17-en nem is voltunk.
2022. aug. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig előnyös, ha ismersz olyanokat is, akik eggyel feletted járnak.

Az évfolyam az egyetemen nem egy kötött dolog, simán lehet, hogy akit most megismersz gólyatáborban, az bizonyos tárgyakból veled fog járni...


Plusz ugyanígy szerencsés, ha vannak eggyel feletted járók, és tudsz kinél érdeklődni tantárgyak, beadandók, anyagok, tanárok kapcsán.


Plusz ezek tényleg nagy bulik, nem hiába járnak vissza a felsőbb évesek is.


De ja, nézd meg hogy egyáltalán passzívan kezdhetsz-e, mert erre nem sok esély van.

2022. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valóban nem hülyeség felsőbbéveseket is megismerni. Attól még jó barátok is lehettek, hogy nincs semmi közös óra. Amúgy meg nálunk is van, hogy egy órát több évfolyamról is felvesznek, mert nem jutottak be előző évben rá vagy nem fér bele az órarendbe,esetleg Ersamus vagy bármi miatt csúsznak és máris lesz közös óra felsőbbévessel is.
2022. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!