Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen orvostól kérjek igazolá...

Milyen orvostól kérjek igazolás hogy nem úszhatok?

Figyelt kérdés
Egyetemen kell teljesíteni úszást de rettenetesen víziszonyom van. Milyen orvoshoz menjek hogy ne kelljen úszni?
2022. aug. 14. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Pszichiáter.
2022. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én klórérzékeny vagyok és azért nem úszhatok, csak mondtam a háziorvosnak és ő írt erről egy igazolást. Azt hittem elküld valami allergiateszt-szerűre, hogy legyen bizonyíték, de nem volt semmi, csak egy darab papírra ráírta, hogy klórérzékenység miatt úszás alól felmentést javasol, aláírta meg lepecsételte és ennyi volt. Elfogadták és csinálhattam mást, amivel teljesítettem a félévet.

Szerintem inkább te is ezt próbáld meg, víziszonyra feltételezem sokkal nehezebb lenne elfogadható igazolást kapni.

2022. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor első körben a háziorvosnál próbálkozom :)
2022. aug. 16. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!