Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha első órán hiányoztam,...

Ha első órán hiányoztam, akkor iskola után (vagy másnap) kérhetek az orvostól igazolást?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy hülye kérdés,de elég ritkán szoktam hiányozni.Most nem mentem be első órára (a többin ott voltam) és beírtak,ezt szeretném orvossal igazolni,de semmi bajom sincs,így tud adni igazolást?

2013. szept. 19. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha jó fej az orvos, akkor ad, de szerintem meg elküld majd a p*csába, hogy ilyen hülyeséggel ne zaklasd
2013. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Anyud egy évben 3 igazolást adhat....
2013. szept. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát még abból sem lesz nagy baj, ha egy igazolatlan órád ott marad, csak év végén a bizonyítványodba beleírják. Asszem 10-től van zűr. De hát én nemtom. Gondolom talán az orvos úgy veszi, hogy elaludtál, akkor azt miért kéne igazolnia? Amúgy, ha jó fej, akkor még adhat, viszont annak a lehetősége is fennáll, hogy a tanár nem fogadja el, mert hogy akkor ha nem volt semmi bajod ,be kellett volna hogy tudj menni; kivéve, ha valami forgalmi dugó akadályozott, akkor viszont hallottam vmi ilyet, hogy a jegypénztáraknál, ahol valami járatkimaradás volt ,vagy hasonló, ott tudnak róla valami papírt adni.
2013. szept. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!