Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lesz online...

Szerintetek lesz online oktatás a fűtèsi változások miatt?

Figyelt kérdés

2022. aug. 16. 21:52
A kérdező szavazást indított:
Szerintem lesz
Szerintem nem lesz
41 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Már megkérdezték előtted többen, olvasd el a válaszokat.
2022. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
link? Engem is érdekel
2022. aug. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Keresd ki, nem olyan bonyolult.
2022. aug. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Középiskolában elvétve lehet az egyetemeken meg csak a karok egy részén lesz digitális oktatás.
2022. aug. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Egyetemeken könnyen lehet, ott nem nagy dolog megoldani, tök mindegy, hogy egy előadást a helyszínen vagy online hallgatsz meg.

Középiskolákban előfordulhat, azokat a gyerekeket otthon lehet hagyni.

Oviban, általános iskolákban nem hiszem, az már érinti a szülők munkavégzését is, tehát gondolom azt valahogy megoldják. Legrosszabb esetben a szülőkkel fizettetik a gázt (Az online oktatás csoportban olvastam olyan suliról, ahol már most kértek egyszeri támogatást erre. Hogy ez igaz-e nem ellenőriztem)

2022. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
94%
Van rá esély.
2022. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Általánosban esélytelen, mivel a gyerekekre vigyázni kell, és most minden munkahely fontos.

Gimnáziumban tudom elképzelni. Ott lehet rá esély (habár a középiskolák negyede egyházi fenntartásban van, ott nem az állam fizeti a fűtést, ugyebár).

2022. aug. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Mindegy hogy itt mit mondanak, szerinted érdekli a fideszt amit ezek itt össze hordanak?!

“Nem, azt úgyse merik meglepni, nem a gyerekeknek nem jó, nem a szülőknek dolgozni kell… stb” mikor érdekelte bármelyik is a kormányt ezek közül? Minden héten emelkedik az élelmiszer ar, pont leszarjak, szerinted kifogjak fizetni az áramot és a gázt 7x szorzó mellet?? Szeptember végétől jön az online legalább áprilisig

2022. aug. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Bízom benne, üdv egy egyetemista aki utálja a jelenléti oktatást.
2022. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyetemeken van rá jó esély.

lsd. ELTE hírek az utóbbi 2 napban

2022. szept. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!