Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a menete az átjelentkezésnek?

Mi a menete az átjelentkezésnek?

Figyelt kérdés
EKF-re járok (levelező,költségtéritéses),és szeretnék átjelentkezni a MÜTF-re (levelező,költségtéritéses) ugyanarra a szakra.
2010. szept. 23. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
mindenhol más a szabály. mikor én akartam átjelentkezni, nekem azt mondták, hogy a feltételük min 2 teljesített félév min 20 kredittel. akkor átvettek volna. de inkább újrafelvételiztem a fába. :-)
2010. szept. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A tanulmányi osztályon kérdezd meg, van ahol egy félév után átíratkozhatsz.
2010. okt. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az első válaszolótól kérdezném: hogy felvételiztél újra? mondjuk beiratkoztál az első félévre, februárban jelentkezés a másik szakra, aztán megint beiratkoztál ahogy ugye félévenként kell? ez így lehetséges? csak mert nekem is pont ilyen problémám van és ezt a megoldást találtam ki, csak nem tudom ez így lehetséges-e , hogy a hallgatói jogviszony megszűnik e addigra, stbstb
2011. aug. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok: igen, egyszerűen februárban adtam be új felvételit. megint kifizettem a 9 ezret, mintha először csinálnám és felvettek az új suliba. azóta is ott nyomom. az első egyetemről meg kiiratkoztam. buktam két támogatott félévet, de ez legyen a legnagyobb baj...
2011. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
köszi a segítséget!
2011. szept. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!