Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miből áll egy középszintű...

Miből áll egy középszintű szóbeli informatika érettségi? Mi a menete?

Figyelt kérdés
Gondolkodási idő, akármi. Minden érdekelne! Köszi előre is
2011. márc. 24. 15:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Jujj bocs, mind1 majd úgyis átrakják. Egyébként még az is érdekelne, hogy ha kihúzom a tételt nem kapok egy papírt, amin le vannak írva bizonyos pontok. Csak úgy körülbelül, szavak hogy miről kell beszélnem? Pl. ha mondjuk egy tételből kifelejtek egy dolgot, mert elfelejtem mondani, de ha mondjuk le van írva hogy pl "mágneses adathordozók" akkor arról tudok beszélni sokat, de mi van ha kifelejtem?
2011. márc. 24. 15:53
 2/2 HudsonHawk válasza:
100%

20 tétel internet, adathordozók, pc generációk, mappakezelés, hardware, sofware, Cpu, Hdd működése...


tétel kihúz, 20-30 kidolgoz idő (nem tudom biztosan), A tételen lesznek támpontok, hogy miről kell beszélned. Érdemes odafigyelni hogy mindent érints, de ne kolbászolj el túl messzire. Ha meg a tanár kíváncsi majd kérdez még, de ha folyamatosan beszélsz a legtöbb dologról lehet nem is kérdez mert látja hogy tudod.

2011. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!