Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz a Petrik Lajos...

Mennyire nehéz a Petrik Lajos szoftverfejlesztő- és tesztelő érettségi utáni képzése?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam rajta, hogy beiratkozom hozzájuk erre a szakmacsoportra, mivel szeretnék megtanulni programozni... Csak hát eddig semmi közöm nem volt a programozáshoz. Nappali munkarend szerinti tanulói jogviszonnyal csinálnám heti kb. 30 órával (tehát nem felnőttképzésben kevesebb óraszámban délutánonként). Akik esetleg ismerik ezt az iskolát vagy csak úgy általánosságban tudnak segíteni a témával kapcsolatban, kérem, hogy írjanak! :) Eléggé nyár vége van 1-2 pótbeiratkozási lehetőséggel, szóval hamarosan döntenem kell. :)

2022. aug. 18. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Én az A&K Akadémia YouTube csatornáját javaslom, a Java programozás sorozatot csinálgatom, és nagyon jól haladok vele. Ha suli mellett is, de fontos lesz a gyakorlás, nem elég, amit tanítanak, akkor sem, ha király a suli. Én nem ismerem ezt a sulit konkrétan, egyedül tanulok otthon, de az biztos, hogy hosszú út ez, mire érdemben dolgozni tudsz vele.
2022. aug. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az alaptudásodon, az adottságaidon múlik.
2022. aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az alaptudásom -1, a képességeim pedig jók. De maga a képzés színvonala érdekel, mert szerintem kitartással minden behozható. :)
2022. aug. 22. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!