Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ciki ha nem megyek gólyatáborb...

Ciki ha nem megyek gólyatáborban? Nehéz lesz igy megkezdeni az egyetemet?

Figyelt kérdés
2022. aug. 23. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

-ba, nem - ban.

egyébként ismerkedni ott kezdenek, szóval kicsit talán könnyebb helyzetben lesz az, aki ott lesz

2022. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Nálunk egy csomóan nem mentek. Plusz itt már nincs olyan, hogy ciki vagy nem ciki. Mindenkinek saját döntése (normális kereteken belül és nem zavarva másokat), hogy mit csinál.
2022. aug. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Én sem mentem és amiket hallottam, hogy mik történtek, örülök, hogy így döntöttem.


Én nem igazán értem, hogy hogyan lehet a felnőtt kort ilyen szintű alkoholizálással, drogozással, b@szással kezdeni, de biztos velem van a gond. Sosem értettem miért jó elveszíteni az eszméletedet meg meztelenül rohangálni és hasonlók. Én örülök, hogy ebben nem kellett részt vennem.

2022. aug. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, én se mentem, igaz, nálunk már sokkal szigorúbban veszik a gólyatábort (miután két inkriminált nemi erőszakolós ügy is volt két másik karon) már a hök nem kényszerítheti a gólyákat megalázó, kényelmetlen feladatokra és a tábor kötelező programjai se épülhetnek az ivászatra, b@szásra és a gólyák egyéb megalázására, mondjuk ez utóbbi egyáltalán nem történhet meg, de az előbbi kettő továbbra is lehet, de hökös nem létesíthet intim kapcsolatot a gólyákkal a gólyatábor alatt
2022. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, én voltam gólyatáborban. Ha nem vagy egy extrovertált parti arc, akkor teljesen felesleges elmenni. Én se éreztem jól magam annak idején, de a befizetett pénz miatt inkább végig szenvedtem, szaktársam is alig volt a táborban, s azok is kihullottak az 1. félévben.
2022. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!