Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE Modulo adategyeztetési...

SZTE Modulo adategyeztetési űrlapjában megakadtam, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Mindent kitöltöttem már, de a képzéssel kapcsolatos adatoknál van az a kérdés, hogy mely képzésre kíván a hallgató beiratkozni, és annál egyszerűen semmit nem enged csinálni. Írja, hogy válasszak értéket, de nincs is ott semmi és beírni sem enged semmit, szóval ezt így nem értem, hogy mit is kellene pontosan ennél csinálnom. :((( Beadni sem tudom így az űrlapot, mert csillagozott a kérdés.

2022. aug. 24. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Számítógépen próbáltad csinálni? Mert telefonon és tableten nekem nem engedte, de laptopon lenyílt ott a fülecske.
2022. aug. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Laptopon próbáltam :(
2022. aug. 24. 10:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Az egyik adategyeztető űrlapnál nekem is ezt csinálta, hogy nem volt más opció, mint a 'Válasszon értéket'. Megnyitottam egy másikat, amit nem is engedett elkezdeni kitölteni, majd másnap csodák csodájára helyreállt magától, kitölthettem és képzést is engedett választani.

De egy screenshotot mellékelve írhatsz e-mailt a TO-nak, hátha tudnak rá mondani valamit.

2022. aug. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a böngészővel volt baj, azért nem engedett tovább. Megnyitottam másik böngészőben és máris jó volt és működött.


Megoldódott már azóta? Remélem igen. :)

Mi volt a baj?

2022. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néha egy hulladék a modulo egyik nap működik másik nap nem.
2022. szept. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!