Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire megbízható ez az...

Mennyire megbízható ez az oktatás?

Figyelt kérdés

Párom(25) szeretné lentenni az érettségit. 10 befejezett osztálya van, viszont teljes munkaidőben dolgozik és általában 19-20-ig szokott bent lenni hétköznap.


Nézegettünk sulikat és ez az egyik ami szembejött:


[link]


Megbízható? Végig böngésztem a honlapot, de így is kevésnek gondolom az információt.

Elvileg, ha jól értem akkor ugyanolyan érettségit ad, mint amit egy sima nappalis gimiben meg lehet szerezni(ha esetleg tovább szeretne tanulni)?


Esetleg tudtok még hasonló nagyon max heti 2 heti 1 bejárós, inkább levelezőn alapuló oktatást, ami szintén érettségi bizonyítványt ad?

Bocsánat, ha kuszán fogalmaztam.



2022. aug. 24. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az érettségi az érettségi.

A bejárást a legtöbb helyen nem veszik komolyan, de ez nem azt jelenti, hogy akkor bele lehet szarni az egészbe, hanem azt, hogy be kell menni, elmondani, hogy munka mellett szeretné, baj lenne ha nem jönne mindig , legyetek korrektek.

A tanárnál érdeklődni, ha nem is ment, hogy mi történt.

Akkor nem lesz gáz.

2022. aug. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2022. aug. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!