Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Osztály összefonás ellen mit...

Osztály összefonás ellen mit lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdés hogy van az én osztályám(A osztály)és van egy másik ugye a B osztály és már hat éve igérgették hogy összevonják a kettő osztály de mostmár hivatalos.Az egyik osztályban 15en járnak a másikba 16an a gyerekek és a szülők sem szeretnék de nem az iskola tehet róla.A tankerulet találta ki ezt valamit lehet tenni???

#iskola #összevonás #B osztaly #Tankerulet
2022. aug. 27. 15:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez pusztán pénz kérdése.


Az A osztály és a B osztály összevonásával kijön egy 31 fős osztály. Ez egy vállalható létszám. Megspórolnak egy csomó tanárt és bérköltséget.

2022. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Helyes, mivel biztosan a tanár hiány az oka. De ha nem, akkor is normális egy 31 fős osztály.
2022. aug. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Bocs elírtam,15 és 13 gyerek es ugye ezt attol még ilyen nehezebb orakra ossze szoktak vonni ugy hogy jobb tanulok es gyengebb szoval ez marad akkor is igy a sporolás annyira nem lehet igaz kirandulni is egyutt szoktunk menni
2022. aug. 27. 15:52
 4/19 A kérdező kommentje:
De qkkor mièrt nem első osztályban tették?Egyébként van egy másik osztály es amikor felsősek lettek őket meg kette szedtek telejesen akkor már miert nem őket raktők ossze ujra?
2022. aug. 27. 15:58
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne ez ellen bármit tenni? Vagy mi a baj ezzel? Azon kívül, hogy hat év után "minek?". De ha ismeritek egymást, kirándulni is együtt szoktatok menni akkor nem látom akadályát.

Igen, valóban van tanárhiány, sokan aug elején közlik a felmondásukat és egy hónap alatt nehéz szakos tanárt találni.

Vagy nem értem, hogy mit szeretnétek ez ellen tenni? Az, hogy nektek nem tetszik, sajnos nem érv. De ha olyan érvetek lenne, amit fel lehet küldeni a vezetőséghez (pl. többszöri osztályon belüli agresszió) még akkor is visszadobnák az iskolának, hogy oldják meg kirúgással.

Itt maximum annyit tudtok tenni egyénileg, hogy átiratkoztok másik iskolába.

2022. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Senki nem akarja a ketto osztaly csak kotekedik,verekedik,rossz hatassal van egymara de kolon nagyon jo nagyon szerrtjuk egymast osztalyfonokot,termet stbstbstb (tanár hiány nincsen)
2022. aug. 27. 16:10
 7/19 A kérdező kommentje:
Esetleg petíció?
2022. aug. 27. 16:11
 8/19 A kérdező kommentje:
Így is nagyon kevest voltunk egyutt de meg akkor most.Lehet gyerekesnek talaljatok de mar tobben sirtak is ez kb olyan mint egy ballagas...
2022. aug. 27. 16:14
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Egy rendes osztály 25+ fős. Simán lehet osztálykirándulni és más programokon részt venni. Az én sulimban a magyar a töri és egy csomó más óra nem volt csoportbontva. Nem értem mi a bajod az összefogással.
2022. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem osszefogás hanem osszevonás csak elírtam a 2 osztályt egyesítik véglek es nem lesz se A se B
2022. aug. 27. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!