Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » DE ÁOK csúszás után mi a...

DE ÁOK csúszás után mi a teendő HELP?

Figyelt kérdés
2 tárgyat buktam tavaly ezért a tavaszi félévem passzív volt, most jelentkeztem be aktívra, viszont nem tudom felvenni a tárgyakat.

2022. aug. 29. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Van tárgyfelvételi időszak?
2022. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, de nincs vizsgakurzus csak szeminárium, nekem meg van aláírásom.
2022. aug. 29. 20:53
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Írj az oktatónak, hogy hirdessen vizsgakurzust.
2022. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Annak aki tavaly tartotta a szemináriumot?
2022. aug. 29. 21:06
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez egy szeminárium és nem előadás, akkor ott nincs vizsgakurzus. Megnéztem a szabályzatotokat, vizsgakurzust csak vizsgás tárgyból lehet hirdetni, szemináriumból nem. A tárgyat újra fel kell venni abban a félévben, amelyben meghirdetik és újra végig kell csinálni.
2022. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Előadás és szeminárium, viszont az előadást önmagában nem tudom felvenni, ezért vagyok bepánikolva. Szeptember 4ig lehet jelentkezni addig a kutya se válaszol az emailjeimre.
2022. aug. 29. 21:36
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, hogy az előadást nem tudod felvenni, amiből van aláírásod? Az előadás ezek szerint nincs meghirdetve, csak a szeminárium?

Jól értem, hogy ezek összetartozó tárgyak és mindkettőből megbuktál?

2022. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az előadást csak szemináriummal együtt tudom felvenni, viszont akkor be kéne járnom kötelező jelleggel. Nekem vizsgakurzus kéne, de azt nem hirdettek meg és van vagy 20 professzor, nem tudom kihez kell fordulni.
2022. aug. 29. 22:01
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A vizsgakurzust attól a tanártól kell kérni, akinél az előadást felvetted és aki az aláírást megadta.
2022. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek mely tantárgyak? Vagy legalább az egyiket mondd, hogy tudjunk segíteni. Ha pl ez az anat2 akkor muszáj bejárni minden csúszónak, abból nincs vizsgakurzus Debrecenben én úgy tudom. Vagyis nálunk mindenkinek be kellett járni a szövettan szemikre is meg a boncra is aki bukott.

Emailekről meg annyit, hogy a TO legrosszabb esetben másnap válaszol. Én minden gondommal Rubos-Varga Viktoriat keresem, ő azonnal segít mindenben függetlenül attól, hogy hanyad éves vagy. Írj neki szerintem bátran a kérdéseiddel, ő biztosan tudni fogja a választ.

2022. aug. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!