Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon szorongok a tesiórákon....

Nagyon szorongok a tesiórákon. Ez ellen valami?

Figyelt kérdés

Állandóan, minden tesiórán szorongtam tavaly, és ugye hamarosan kezdődik az iskola, és már a puszta gondolat, hogy tesióra kikészít. Van olyan ismerősöm, akit pszichológus felmentett tesióra alól (ő is szorong), gondolom, azért hogy ne legyen rosszabb az állapota. Ha ezt elmondom a testnevelő tanárnak, akkor tud enyhíteni nekem a feladatokon? Vagy nem csinálna semmit?

Csak normális válaszokat kérek! Köszönöm!



2022. aug. 30. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el te is pszichológushoz.
2022. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szeptember 8.-ára van időpontom a pszichológushoz. Ha ezt elmondom neki akkor mit csinál?
2022. aug. 30. 18:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Segít abban, hogy enyhüljön a szorongásosod lehet, hogy téged is felmentenek, mint a ismerősödet, bár szerintem, akkor már előbb küld tovább pszichiáterhez, hogy adjon a szorongásodra gyógyszert, mint, hogy felmentsen. Azért szorongsz, mert félsz hogy beszól a tanár vagy a többiek vagy csak úgy szorongsz pl félsz attól hogy béna vagy és beszélnek de még sohasem volt ilyen? Ha nem azért szorongsz mert a tanár szemét akkor érdemes lenne beszélned vele.
2022. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezi miért szorongsz ?
2022. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
vagy félsz, hogy *Kinevetnek*, de még sohasem volt ilyen
2022. aug. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Felmentés. Mindenre adnak ma már.
2022. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Félek attól, hogy nem fogok elég jól teljesíteni, és hogy ebből valami probléma lesz. Nem akarok versenyezni a többiekkel, mert nem szeretek, meg tudom hogy nem vagyok elég jó hozzájuk, ezért annak kell látszanom, mindent bele kell adnom, viszont utálom ezt.
2022. aug. 30. 19:01
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi probléma lenne?
2022. aug. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

Ne legyél kiszolgáltatott és üres. Férfi létedre mutass magadból egy kis potenciált a siker felé.


Mivel a saját szádból mondod hogy úgy érzed hogy kevesebb vagy a többiekhez képest, tehát a megfigyelésed alapján magadon azt kellene változtatni, amit másban jónak tartasz.


Egyébként magántanuló is lehetsz!


Én is megbántam az iskolát, -7évet vett el min.! 8 után mentem volna inkább gyárba, még ma is ideg vagyok ez miatt.

2022. szept. 2. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9 vagyok.


Én is voltam szorongós és éltem már félelmekkel is, de le győztem őket. Ilyen hogy tesióra félelemmel, ez számomra elképzelhetetlen. A legjobb ha fejben elhatározod hogy én többet nem fogok szorongani, és megtalálod a megoldást rá! Ha tesiórán szorongsz, akkor mi lesz később? Számomra a szorongás és a félelem = a páncélzat hiányával! Számodra a tesióra egy csata, egy harc, és azért szorongsz, mert nincs páncélzatod. Látsz katonát, aki páncélzat nélkül megy harcolni? Nem! Találd meg a páncélt, ami megvéd!

2022. szept. 2. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!