Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az új technikumi rendszerben...

Az új technikumi rendszerben sehogy se lehet otthagyni az iskolát 4 év után érettségivel?

Figyelt kérdés
Nincs rá mód hogy elmenjek 4. év után és legyen érettségim?(szakma nem érdekel, egyetemre szeretnék menni)
2022. aug. 30. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Igaz, én még akkor érettségiztem, mikor szakközépiskola volt a neve, de már akkor se volt kötelező maradni érettségi után szakmán, nem hiszem, hogy most is máshogy lenne, ez nem kötelező, nem kötelezhetnek erre.
2022. aug. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De,lehet.
2022. szept. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs rá mód. A technikumban kötelező ott maradni. érettségizni matekból, töriből, magyarból (Stb.) az utolsó év végén fogsz (Az ugye 5. Év vége). De ne csüggedj! Az egyetem megvár. És Ha valami ott nem jön össze, legalább lesz egy szakma a kezedben, amivel el tudsz helyezkedni.
2022. szept. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet otthagyni a technikumot 4 év után érettségivel. Néhány előrehozott érettségivel igen, amit majd később kiegészítesz, hiszen 12 osztályod megvan.
2022. szept. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szept 2. 22:00


Aztán kiderült, hogy irodai informatikus OKJ kábé a nagyszerű szakma. Azért tényleg érdemes maradni, mint egyetemre menni.

2022. dec. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!