Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Holnap iskola és nagyon durva...

Holnap iskola és nagyon durva órarendet kaptunk! Félek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most tört rám a pánik és nem tudok lenyugodni :(
2022. aug. 31. 10:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
85%

Soknak sok, de ki lehet azért bírni. Nyilván nem is minden óra egyformán kemény. Fogd fel úgy, hogy annyival is több időt töltesz a barátaiddal. :)

(Ha meg szemét akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy egy munkahelyen is el fogsz tölteni napi 8 órát. :) )

2022. aug. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
87%

visszasírom, amikor 15:45-ig kellett csak suliba maradni, és csak heti kétszer.


Kérdező ez 11-12. osztályban teljesen normális, nem írtad milyen suli, hanyadik osztály...


ne aggódj, kicsit pofánvágott a szünet után ez a hír, de meg fogsz vele birkózni, hiszen eddig is mindennel megtudtál + nem leszel egyedül ezzel.


A tanárok is figyelembe veszik, hogy ez már az 6. 7. 8. óra. A hosszabb napok után próbálj meg kikapcsolódni, a rövidebbeken tanulj.

2022. aug. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom még holnap nem lesz 7-8 órád.

Vagy igen?


Mindenesetre ez középiskolában már nem ritka és valahol meg lehet érteni azt is aki csinálja ezeket az órarendeket.


Középiskola után a legtöbb ember szakmát tanul vagy munkába áll. Na most ha szakmát egyetemen tanulsz ott is hozzá kellesz szoknod ahhoz, hogy lehet reggel 8tól este 6ig előadásod lesz.


Ha meg dolgozol akkor ott is lehúzol 8 órát minimum ha nem 12őt.


De ettől függetlenül együttérzek veled mert nekem is ilyen szarul esett, csak ha egy kicsit logikusan próbálsz belegondolni akkor rájössz, hogy ezzel nem szivatni akarnak.

2022. aug. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
64%

Nem szívatni akarják a gyereket a Magyarországi, ócska minőségű közoktatási rendszerben.

Nap vicce.😂

Ajánlom más országok oktatási rendszerének tanulmányozását.

Kevesebb óraszámban (pl. Finn, Norvég), magasabb szintű hatékonyság.

2022. aug. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
73%
A kérdező a privát üzenete alapján nyolcadikos lesz, így azért kicsit más. Teljesen értelmetlen általános iskolában ennyit ülni, a 6. Óra után már nem fog megragadni semmi.
2022. aug. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
76%
15: Aha... tehátmég nem is írhatna ide....
2022. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
73%
Amikor én kezdtem 2013-ban a középsulit, akkoriban vezették be ezt a "8 órás" f.szságot. Minden hétre 3 ilyen nap jutott.
2022. aug. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
74%
Miközben az eggyel feljebbi évfolyamon 5-6 órák voltak.
2022. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
17, Biztos, hogy nem, mert én 2008-ban érettségiztem, és 8-tól kezdve állandó volt a 7 óra, egy-két napon a héten pedig a 8 is. Emlékszem, mennyire rövidek és üdítőek voltak a péntekek a 6 órával.
2022. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
87%
Gimibe jártam, szakközépben lehet másképp volt.
2022. aug. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!