Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme jelentkezni rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Jövőhét elejéig lehet a jelentkezést leadni előrehozott érettségire, illetve osztályozó vizsgákra. Már van egy előrehozott emelt német érettségim, viszont most az angolon gondolkozom. Nem érettségiznék, csak osztályozózni szeretnék, mert akkor nem kell bejárnom az órára, és jobban tudnék a főbb érettségi tantárgyakra készülni azokban a lyukasóráimban, amik helyette lesznek. Viszont itt jön a gond, amiért elvagyok kicsit bizonytalanodva: Nekem jó a nyelvérzékem, meg tudom magam értetni angolul, a beszéd rész elég jól megy, viszont a nyelvtan, igeidők, ilyesmikkel gondban vagyok. Szeptember 30.-án van osztályozó.. Szerintetek fel tudnék addig készülni rá és behozni a lemaradásom úgy, hogy ötös legyen az osztályozóm? Vagy hagynom kéne inkább az egészet?



2022. aug. 31. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Ha ezek nem mennek, ne tegyél osztályozót. Nem is a jegy miatt, hanem azért, mert az egy éves kihagyás az angolórákból csak rontani fog az eddigi tudásodon.
2022. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Ebből is emeltet szeretnél?
2022. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
neem, dehogy szeretnék. Csak egy középszintű van tervben
2022. szept. 2. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz vannak nagyon jó gyakorlo könyvek online, én nevetve írtam érettségit 4-esre középszintből. Úgy, hogy nem is gyakoroltunk kb nyelvtant, mert a tanár nem akarta. :)
2022. szept. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!