Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova menjek továbbtanulni?

Hova menjek továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Most lettem 8.-os,Szabolcs megyében lakok,Nyiregyháza felett,viszont Nyiregy mégis fél óra még autóval is busszal legalább egy óra.Ezért Nyiregyet szeretném kizárni.Egy gimnáziumba szeretnék menni.Egy átlagos tantervvel,szakképzés nélkül.Nem szeretnék feltétlen "versenyiskolába" menni.Tervezem letenni a nyelvvizsgát,így egy második nyelv is szóba jöhet.Vallásos iskolába se szeretnék felvételizni,kivéve ha nem veszik olyan komolyan a vallásgyakorlást.Busszal,vonattal megközelíthető legyen,egy kisebb városi gimnázium is megfelelő nekem.Tudtok esetleg ezekhez megfelelő iskolákat? Egyenlőre a matek érdekel,ezért 10.végén választanám a matek fakktot.(Nyiregyházi iskolákról való véleményeket is meghallgatom ha esetleg van tapasztalatotok :D )


Előre is köszönöm mindenkinek!!


2022. szept. 1. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:

A Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium-ot tudom ajánlani, jó gimnázium. Van matek tagozat, biológia tagozat és általános tagozat is.


[link]

2022. szept. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!