Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol tudom megnézni a felsőokta...

Hol tudom megnézni a felsőoktatási rangsort?

Figyelt kérdés
2008. dec. 22. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, pontosan mire vagy kíváncsi, de a www.felvi.hu oldalon rengeteg info van.
2008. dec. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arra, hogy x szempontokból melyik egyetemek, főiskolák állnak az élen illetve hogyan jönnek sorrendben egymás utánban. Többféle szempont van a felmérésben. A felvi.hu-n esetleg látod?
2008. dec. 22. 11:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Hú, nekem hírlevélben jött valami pár hete vagy hónapja, vagy a sulim weboldalán olvastam, hogy csináltak most valami felmérést erről, és jobb helyre került a sulink, mint volt, mikor tovább kattintottam, ott azt írták, hogy valami kiadványban lehet ezt megnézni, újságárusoknál lehet kapni, és ott mindenféle szempont szerint rangsorolva vannak. Én úgy tudom, neten erről (a legújabbról) nincs bővebb infó.
2008. dec. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A felvi.hu-n van egy Statisztikák, rangsorok menüpont.
2008. dec. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első voltam, igen van Statisztikák menüpont, ott az Elemzések között van pl. legnépszerűbb szakok és iskolák. És ott van erről a kiadványról, amit valaki itt fentebb ajánlott, itt a link:

[link]

2008. dec. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

az ideiről itt írtam bővebben :-)

[link]

[link]

[link]

2011. febr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!