Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elmondaná nekem valami, hogy...

Elmondaná nekem valami, hogy mi értelme va, a felsőoktatási intézmények kakaskodásainak?

Figyelt kérdés
ELTE vs. BME, Corvinus vs. BME, SZTE vs. PTE, BME vs. SZTE, stb... mi értelme van a versengésnek, sőt - egymás fikázásának? Az még hagyján, hogy a hallgatók ezzel viaskodnak, de hogy még a tanárok is...hát nem tudom, elég gyerekes szerintem.
2011. okt. 6. 18:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az hagyján, hogy ez gyerekes, de az mennyire szánalmas, hogy egyetemen belül a karok is fikázzák egymást... Undorító...
2011. okt. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én PTE-s vagyok, még életemben nem jutott eszembe az SZTE fikázása, sőt el kell, hogy ismerjem, hogy biológia és orvosi terén valószínűleg ők a legjobbak (pedig én is orvosis vagyok).
2011. okt. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az Eltések, BME-sek, meg a Corvinusok főleg elgondolkodhatnak ezeken...elég nagyképűek a jórészük az az igazság.. :/
2011. okt. 6. 19:01
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem sem szokásom a többi egyetem fikázása. Szerintem egy értelmes ember be tudja ismerni, hogy nincs olyan, hogy vmelyik egyetem mindenben a legjobb. Én is orvosis vagyok, és bizony elismerem, hogy vannak olyan tárgyak/gyakorlatok, amelyek máshol jobbak. Sőt, vannak olyan dolgok, amelyeket kifejezetten irigylek más egyetemistákról:) De van olyan, amiben meg az én sulim a legerősebb:P:)

Valószínűleg azért veszekednek ilyenen, mert buták:)

2011. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ösztön :) Ilyennek alkotott minket az evolúció vagy Isten, ki mit szeretne. Ugyanúgy versengés folyik a középiskolák között, munkahelyek közt is. Bizonygatni akarjuk, hogy mi többek, jobbak vagyunk, mint a másik.


Amúgy SOTE orvosi a legjobb! (Csak poééééén, bocs. :D)


21/L

2011. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

a BME vs BCE


a műegyetemesek azt mondják, h aki Közgázon (Corvinus) végez, annak nem lesz munkája, nyugodtan mehet dolgozni a mekibe (ezért mondják, h büfé szakok)


+ zavarja őket, h pár karon annyira nem követelnek semmit, h a közgázosok vizsgaidőszak alatt buliznak és mindenből 5öst kapnak...


van ebben vmennyi igazság...



a corvinusosok meg szimplán lekockázzák a BME-seket :D


ebben is :D

2011. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Jah, csak az a kocka értékes tagja lesz a társadalomnak és nem csak egy újabb élősködő. A mekis pult mögött majd elgondolkodhatnak ezen. És szintén szánalmas dolog valakit lekockázni, mert olyan dologhoz ért, amit a másik nem képes felfogni sem.
2011. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó, lehet hogy matekzseni vagy, de az élethez igazi s.gg.
2011. okt. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: ezen hozzászólásoddal csak magadat minősíted. A stílusodból kiderül, ki is az igazi segg. És ostoba, sztereotípikus gondolkodásra vall valakit élet nélküli pattanásos kockának tartani, mert informatikus végzettsége van/lesz. Ja, és én nem vagyok infós.
2011. okt. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Utolsó: az első hozzászólásodból az jön le, hogy te mindenkit, aki nem BME-s, értéktelennek, élősködőnek és mekisdolgozónak tartasz... Ilyen nagyképű hozzáállással, még csodálkozol, hogy olyan sokan utálják a BME-seket??
2011. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!