Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan legyen több kedvem...

Hogyan legyen több kedvem tanulni?

Figyelt kérdés

2022. szept. 3. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd ki, mi érdekel a világból és ahhoz majd lesz kedved. A többit pedig muszáj.
2022. szept. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Deres Daru válasza:
100%

Az a baj a mai oktatással, hogy mindent beletömörítenek egy könyvbe, de olyan szinten érthetetlenül van elmagyarázva, hogy többször is el kell olvasni, hogy miről is van szó.


Amit muszáj megtanulni, azzal nem tudsz mit csinálni.

Nekem például sokat segített/segít a youtube, ott nagyon sok oktató videó van, valamelyik nagyon száraz, de mindig megtalálom a megfelelőt, amiből 4-es/5-ösre tudok lefelelni/dolgozatot írni.


Amint én még szoktam csinálni, az az, hogy amit a tanár lediktál órán, azt én otthon kijegyzetelem a saját szavaimmal. Igen, időigényes, de ha úgy tanulod meg, hogy érted is, amit majd leírsz/elmondasz, már előrébb vagy, és nem kell az unalmas magolásba belekezdeni.


Egyet értek az első válaszolóval, válassz olyan témakört, ami téged érdekel. Sok sikert erre a tanévre!

2022. szept. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A jövőd lebegjen a szemed előtt. Minél többet tanulsz annál sikeresebb és sokszínűbb lehetsz ennek következtében könnyebben el fogsz tudni helyezkedni a munka világában
2022. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az egész életed életszínvonala a tét.
2022. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!