Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyenkor indul a szeminárium...

Ilyenkor indul a szeminárium vagy nem?

Figyelt kérdés

Szóval a Neptunban jelentkezek tárgyakra. Ha valahol csak 5-6-an vannak a max 15-20-ból akkor az lehet hogy nem is fog elindulni? Vagy mindenképp elindul, akkor is ha csak ketten vannak?


Az ELTE BTK karán vagyok amúgy



2022. szept. 7. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennek a szemináriumnak van több meghirdetett időpontja és itt csak 2-3-an lesznek, lehet, hogy szétosztják őket a többi csoportba. Ha nem és ez nem kötelező tárgy, akkor a tanár eldönti.
2022. szept. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, az ELTE-n hogy van, de nálunk az oktatónak nincs joga egy szemináriumot törölni azért, mert nincs elég hallgató. Ha csak egyetlen hallgató van egy meghirdetett szemináriumra, akkor is köteles megtartani. Ugyanez a helyzet a vizsgákkal. Úgyhogy szerintem meg lesz tartva az a szeminárium.
2022. szept. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. szept. 8. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!