Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik a bölcsészeket lenézik,...

Akik a bölcsészeket lenézik, azok tualjdonképpen a professzorokat is hülyéknek tartják?

Figyelt kérdés

Azt aláírom, hogy sok hülye jár mondjuk alapszakra. Én eleve azt gondolom, hogy nem kéne ennyi embert felvenni. (Persze az egyetemeknek nyilván az az érdekük, hogy sokan járjanak oda.)


De amikor valaki azt mondja, hogy a bölcsészek hülyék (és ez alatt nem a szabad bölcsészetet írti, hanem kollektíven mindent: magyar nyelvészet, történelem, politológia, idegen nyelvek, pszichológia stb.), az komolyan úgy gondolja, hogy a professzorok, az MTA tagok és mindenkik is hülyék?


2022. szept. 7. 16:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért nézik le sokan a bölcsészetet, mert jellegénél fogva sokkal kevésbé gyakorlatias és/vagy töredékannyi felelősséget hordoz magában. Ha egy mérnök rosszul tervez meg egy hidat, ha egy orvos rosszul végez el egy műtétet, az emberéletekbe kerülhet. Ha egy nyelvész rosszul gondolja hogy miért úgy működik a nyelv ahogy, akkor... egy másik nyelvésszel elvitatkozik majd rajta, de senki nem fog belehalni. (nyelvszakos bölcsészként mondom)
2022. szept. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
16%
Én láttam már az egyetemünkön hülye bölcsész professzort. A bölcsészeket egy az egyben lenézem, az olyan professzorokat meg akit említettem, a hülyék királyának tartom!
2022. szept. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
15%
Ja és ismerve a gyakorit, most az lesz az első kérdésetek, hogy hova járok, igaz e?;)
2022. szept. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem kérdezzük meg, anélkül is tudjuk, hogy hülye vagy.
2022. szept. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Hát ezt benézted utolsó, ha hülye lennék nem oda járnék ahova...
2022. szept. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
86%
Akkor hova járnál?🤣
2022. szept. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
13%
Mellesleg amilyen hülye professzorral találkoztam már az egyetemen (egyik órámat tartotta) nem nehéz hülyének nézni őket.
2022. szept. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

"Akkor hova járnál?🤣"


Nyelvszakos bölcsés vagy, hogy ezen akadtál fent?:P

2022. szept. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
bölcsész*
2022. szept. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
29%
Mérnök😘
2022. szept. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!