Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik a bölcsészeket lenézik,...

Akik a bölcsészeket lenézik, azok tualjdonképpen a professzorokat is hülyéknek tartják?

Figyelt kérdés

Azt aláírom, hogy sok hülye jár mondjuk alapszakra. Én eleve azt gondolom, hogy nem kéne ennyi embert felvenni. (Persze az egyetemeknek nyilván az az érdekük, hogy sokan járjanak oda.)


De amikor valaki azt mondja, hogy a bölcsészek hülyék (és ez alatt nem a szabad bölcsészetet írti, hanem kollektíven mindent: magyar nyelvészet, történelem, politológia, idegen nyelvek, pszichológia stb.), az komolyan úgy gondolja, hogy a professzorok, az MTA tagok és mindenkik is hülyék?


2022. szept. 7. 16:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Hát én pedig mérnök hallgató vagyok és ha valóban mérnök vagy, akkor már te is biztosan találkoztál ezzel a jelenséggel. De tovább megyek, a gazdaságisok közül is sokan lenézik a bölcsészeket. Nem azt mondom hogy teljesen felesleges az összes munka amit végeznek, de kevésbé hasznos, mint egy mérnök, orvos munkája. Mellesleg találkoztam már olyannal, aki szerintem hülyeséget is tanított, na például ha már a hülyeségnél tartunk, egy mérnöktanár mikor tanít hülyeséget? SOHA!
2022. szept. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
36%
Melyik egyetem milyen mérnök?
2022. szept. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
10-es nem arra válaszolt, amit kérdezek.
2022. szept. 10. 13:21
 24/25 A kérdező kommentje:
Bocs, nincs egyedül, kösz azoknak, akik a kérdésre válaszoltak.
2022. szept. 10. 13:23
 25/25 NTBS ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül.
2022. okt. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!