Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Anglisztika szakon milyen...

Anglisztika szakon milyen gyakran kell másoknak előadást tartani?

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy szemináriumon egy valaki ad elő a többieknek? Milyen gyakori ez?

2022. szept. 7. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori, de nem egész óra alatt.
2022. szept. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én utálok kiselőadást tartani, én úgy éreztem, hogy örökké, folyamatosan, minden órán ez a mániájuk, vagy mondhatni a perverziójuk.

Minden nyelvfejlesztésen, irodalmas órákon, még academic skills-en is kellett tartani.

Gyűlöltem.

De nagyon hasznos volt, azt el kell ismerni, mert például anglisztika szakról a legtöbben szerintem multinál helyezkednek el, ott nem árt egy ilyen skill, hogy jól tudjon az ember előadni, de máshol is igencsak kamatoztatható.

Ha kivonom azt, hogy én utáltam, akkor valójában nem olyan vészes, és általában 20-30 perceseket kérnek csak.

Baromi sok oktatóval megcsináltatnék amúgy ilyen how-to-present-your-shït kurzust, mert kegyetlen rossz módon adnak elő egyesek.

2022. szept. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk szinte az összes szemináriumon kellett prezentálni, még akár egy tárgyból többször is a félév során. Általában kiadták az órák anyagát kiselőadásnak és akkor minden órán prezentált valaki. Néha voltak csoportos előadások is.
2022. szept. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!