Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valóban lesz szerintetek...

Valóban lesz szerintetek online oktatás? Elsősorban a középiskola érdekelne. Remélem igen. Szerintetek mikortól? Őszi szünet után megyünk vissza?

Figyelt kérdés
Hallottam valahol vagy olvastam meam tudok, hogy elég lesz a 18-19 fok is… köszi, így is egész télen beteg vagyok, szerintem 18 fokba senki sem akar egyhelyben ülni. Az olyan kommentek/hozzászólások káposztasaláta, akik csak puffogni nameg hepciáskodni tudnak… értelmes kérdésre értelmes választ várok… idom jól, hogy több 10 ilyen kérdés van, de elé árulok valamit… még lesz is ilyen kérdés, nem én vágyok az utolsó kérdező.

2022. szept. 11. 08:00
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Bocsánat, autókorrekt megint alkotott :(


- meam tudok = nem tudom

- káposztasaláta = kíméljenek

- idom jól = tudom jól

- elé árulok = elárulok

- vágyok = vagyok

2022. szept. 11. 08:02
 2/20 anonim ***** válasza:
31%
Szinte kizárt.
2022. szept. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%

Több 10 ilyen kérdés? Ha 100-at nem dobott fel nekem akkor egyet se :D És a tiéd alá se tudunk mast írni: pontosat nem tudunk, talán még Vitya se tudja.


A 18 fokot meg úgy kell elképzelni, hogy egy átlagos osztály a maga 30-40 főjével az első óra felében felmelegíti azt 22-24 fokra.


Félreértés ne essék, nem értek vele egyet, de belehalni nem fogunk.

2022. szept. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem lesz őszi szünet, lesz egy hosszú hétvége mindenszentek tájékán és a téli szünet lesz hosszabb. 18 fok lesz nem csak az iskolákban, hanem más intézményekben is, ahol 8 órát dolgoznak az emberek és ki fogják bírni.

Tényleg, minek kell napjában többször kérdezni olyan témában, amiről pontos tudása senkinek sincs?

2022. szept. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

Már nem azért, de 18-19 fok az nem egy tragédia. Mi a házunkat sem fűtjük fel olyan melegre, azt nem szeretjük, max. 20-21 fok, és jól van az. Ki lehet bírni a 18-19 fokot, csak fel kell öltözni.


Amúgy meg kitudja, mindenki csak találgat. Szerintem nem lesz online oktatás. Igen, lehet, hogy ahogy előttem is írták, a téli szünet hosszát megnövelik, meg ilyesmi, de szerintem nem lesz online, max. a végső esetben. Fölösleges kérdéseket kiírni erről, mert senki sem tudja fixen megmondani, hogy "igen, lesz" vagy "nem lesz". Az emberek csak találgatnak, fix infó nincs.

2022. szept. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
"Már nem azért, de 18-19 fok az nem egy tragédia." kérdés, hogy tényleg lesz-e 18 fok a csodálatosan szigetelt faablakos intézményekben. a radiátor mellett ülőknek esetleg, de az első padsorban már kérdéses
2022. szept. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%

Sok minden függ az iskolák fűtési módjaitól (gáz, távhő, ...) és a fenntartó (állam, tankerület, egyház...) akaratától.


Az biztos, hogy országosan elrendelt digitális oktatás nem lesz a középiskolákban. Jelenleg a távhős lakások fűtésére nincs új szabályozás magyarán a régi díjakat kell fizetni. Bár pedzegetik a magasabb díjat ott is de egy télen nem tudnak majd annyi mérőórát beszerelni, hogyvezt meg lehessen lépni. Sok iskola távhős így ott szinte biztosan nem lesz digitális oktatás. A gázfűtéses iskolákban pedig majd elválik hogy mi lesz.

2022. szept. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nálunk gáz van
2022. szept. 11. 12:13
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

A fenntartó ilyenkor mérlegelhet szerintem. Vagy benyeli a magasabb díjakat állami támogatással (gondolom kitalálnak majd erre valamit), mert a családokat akarja tehermentesíteni az otthoni iskolaidőbeli fűtés megfizetése alól.


Az állam rájött, hogy korábbi digitális oktatás a középiskolákban minden volt csak nem sikertörténet. Egy hajszálnyival hatékonyabb a jelenléti oktatás.

2022. szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha kemény lesz a tél, akkor február-márciusban lehet.
2022. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!