Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valóban lesz szerintetek...

Valóban lesz szerintetek online oktatás? Elsősorban a középiskola érdekelne. Remélem igen. Szerintetek mikortól? Őszi szünet után megyünk vissza?

Figyelt kérdés
Hallottam valahol vagy olvastam meam tudok, hogy elég lesz a 18-19 fok is… köszi, így is egész télen beteg vagyok, szerintem 18 fokba senki sem akar egyhelyben ülni. Az olyan kommentek/hozzászólások káposztasaláta, akik csak puffogni nameg hepciáskodni tudnak… értelmes kérdésre értelmes választ várok… idom jól, hogy több 10 ilyen kérdés van, de elé árulok valamit… még lesz is ilyen kérdés, nem én vágyok az utolsó kérdező.

2022. szept. 11. 08:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Az már a tavasz eleje, november-december-január, itt kellene, de előbb is mert már hidegek vannak
2022. szept. 11. 14:54
 12/20 anonim ***** válasza:
78%
Amíg a fenntartó ki tudja fizetni, addig nem fognak online oktatást elrendelni. Gond akkor lesz, ha elfogy a pénz, de a hideg idő még nem ért véget.
2022. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem lesz. Ha az interneted követed mint híradás, rosszul fogsz járni. Mondok egy példát, feljött már egy internetes újság cikkben, hogy a iskola 6 napos lesz, de télen kihúzódik a téli szünet februárig. Én ezt támogatnám is. Meg amúgy is, nem tudtok pl egy pulcsit kabátot felvenni óra közben?
2022. szept. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Alagsorban vagyunk, az ablakok nem csukódnak rendesen. Tanárom idézem: óra alatt kabát sapka tilos! Ő persze kabátban ül…
2022. szept. 11. 17:21
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem lett digitális oktatás. Még mindig reménykedsz kérdező?
2023. jan. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Még nincs vége a fűtési szezonnak, még lehet.
2023. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
#15 még bármi lehet… ki tudja mit hoz ez az év…
2023. jan. 2. 22:53
 18/20 anonim ***** válasza:
A fűtésszezon jóformán el se kezdődött, konkrétan pulcsiban mászkálok mindenhova, de itt a ház körül azt se veszem fel. Akkor lesz hideg mikor visszamegyünk suliba. Nagyon hülyén találták ezt ki
2023. jan. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A megbízható időjárás-jelentés legfeljebb egy hétre tud előre jelezni. A többi csak spekuláció. Nos, rosszul spekuláltak a döntéshozók.
2023. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#19 na igen, de mindenki akit ismerek már akkor mondta, hogy nem is most lesz hideg, mikor bejelentették, hogy elmarad az őszi szünet. Tehát a többségnek valahogy mégis sikerült helyesen spekulálnia, csak azoknak nem, akiknek kellett volna XDD
2023. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!