Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz 12. félévében...

Mennyire nehéz 12. félévében iskolát váltani?

Figyelt kérdés
A fizika tanárom annak ellenére hogy értem a tananyagot meg akar idén buktatni, mivel utal. Feladott nehéz versenyfeladatokat(komal), amiket ha nem tudok megoldáni havonta 5 db 1est ad rá. Van előrejozott emelt info erettsegim(96%) és előrehozott német erettsegim(99%) és felsőfokú nyelvvizsgam.

2022. szept. 12. 12:00
A kérdező szavazást indított:
nem lehet
nehezen lehet
könnyen lehet
9 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vezetőséghez fordulnék.
2022. szept. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Egy balfasz tanár miatt én nem lépnék le.


Elég problémásak voltak a gimis évek, nem is egy tanár utált. Jogosságot, csak matekban láttam, mert ahhoz gyenge voltam.


Most egyetemista vagyok, és nagy eséllyel elvégzem.


Azért meg ne pontozzatok le, h jujj balfasz tanárokat ír. Úristen.


Hát elárulom, hogy nem itt merül ki a dolog. A tanároknak egy jó része egyszerűen alkalmatlan a "hivatásához". Nem egyet diákok közé nem szabadna engednem.


Valamilyen pedagógus szakot végzek épp (:, de nem tanár.

2022. szept. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem. Milyen szakra akarsz felvételizni? Kell oda a fizika/tervezel később műszaki pályát? Ha mindkettőre "nem" a válasz, akkor én a szülőket uszítanám az igazgatóhoz. Ha van más olyan természettudományi tárgyad, aminek az utolsó két éve ötös, akkor beírhatod azt a fizika helyett (nálunk még 2016-ban be kellett írni a választott szaktól függetlenül egy természettudományos tárgy utolsó két évi eredményét). Szülői és igazgatói segítséggel meg csak sikerül ezt megoldani. Amúgy, ezt most csak fenyegetésképpen mondta? Csak mert szeptember közepe van. Az új suliban majd lehet pl. a matek lesz rossz, vagy ki tudja mi. Amúgy, szeptember eleje van, ezért sem értem, hogy milyen félévi váltást akarsz - Ha mindenképpen az iskolát hagynád ott, akkor most kellene sürgősen szétnézni iskolák körül, hogy hová vennének fel, mert még nem indult be annyira az év.
2022. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazgató, vagy ha ő is szemét, akkor a felettes szerv. De utóbbi esetben elkerülhetetlen lesz az iskolaváltás.
2022. szept. 15. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!