Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegény magyar szakmunkástanul...

Szegény magyar szakmunkástanulókat mért bántják az irodalomal?😥

Figyelt kérdés
Antigané, kotkodály Zoltán, Vörös Fekete TV, akkor van még valami homokos eliász, seggspír, Morisz Zsigmond. Tudom, hogy kell ezeket a szemét alakokat írni de nem méltóak ahoz hogy rendesen leírjam a nevüket, mert sokat szenvedtem miattuk a Technikumba. Ha már én a Technikumba enyit szenvedtem miattuk, akkor szegény szakmunkások ezt hogy bírják?😥

2022. szept. 14. 23:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
Nem unod még?
2022. szept. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Irodalom tanárok nem unják a hülye tantárgyukat?
2022. szept. 14. 23:25
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
Téged speciel nagyon un már a gyakori népe szerintem...
2022. szept. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Hát én is unom már ezeket az internetfüggőket, mint téged akik egész nap gyakorin vannak is ezért fejből tudják az összes kérdést.
2022. szept. 14. 23:34
 5/28 anonim ***** válasza:
95%

Állítólag egs német iskolát boldogítasz, mi a bánat zavar a magyar oktatásban?

Egyébként azzal az erővel és idővel, amivel itt szidod, amihez semmi közöd, már három klasszikus remekművet is kiolvashattál volna.

És akkor kevésbé szakbarbárként halnál meg.

2022. szept. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
#5 Fogd már fel, hogy egy péknek, kőművesnek, ácsnak vagy akárkinek a szakmájához kell értenie nem az irodalomhoz. A pék kenyeret süt nem verseket mond. A kőműves is házat épit nem novelákat olvasgat.
2022. szept. 14. 23:38
 7/28 A kérdező kommentje:
Az a tető ami alól most osztod az észt egy olyan ember építete valaszínüleg aki egy kötelező olvasmányra se emlékszik már. A verstől nem épül meg a ház is a kenyér se sül meg.
2022. szept. 14. 23:41
 8/28 anonim ***** válasza:
94%
Én speciel csak 1 másik kérdésed láttam, de egyből le lehetett vágni, hogy ugyan az írta ... sebaj, majd talán 1x fel nősz agyilag, iskolás koromban én is volt amire azt hittem, hogy totál felesleges...
2022. szept. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%

Még az előző kérdésed is ugyan úgy a "magyar iskolák" első oldalán van, azért nem olyan lehetetlen felismerni ahogyan írsz. csak hogy idézzek az előző kérdésedből: ,,Nincsen se Antigané, se Kotkodály Zoltán, is semmi más hülye vers meg költő."


Kaptál rá 3 oldalnyi választ, nem értem hogy minek teszed fel a kérdést újra és újra.

Ez van, meg kell tanulni és kész, nekem sem volt kedvencem az irodalom és nem használom a tudást amit megszereztem a szakmámban, de meg kellett tanulnom és kész. Azért az irodalom nem egy olyan tárgy amit annyira nehéz lenne megtanulni.


Amúgy Kodály zeneszerző úgyhogy nem hinném hogy irodalmon sokat tanultál volna róla

2022. szept. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%

Legnagyobb tévedésed, hogy a klf kétkezi szakmát gyakorlóknak nincs szükségük a műveltségre. Az irodalom által nagyon sokat tanulnak erkölcsből, emberismeretből, a szókincsük is gyarapodik, stb.

Nagyapám asztalosmester volt. Volt 4 segédje. Úriember volt. Művelt volt, kívülről tudta a Toldit, számos költő több versét, jártas volt a művészettörténetben, több száz könyve volt. Szépen hegedült. Remekül tudott társalogni a klf társadalmi rangú, művelt emberekkel és az olyan műveletlen prolikat is tudta kezelni, mint amilyen te vagy.

2022. szept. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!