Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE-BTK parkolóját (Múzeum...

Az ELTE-BTK parkolóját (Múzeum krt. 4.) használhatják diákok, vagy csak a dolgozóknak van fenntartva?

Figyelt kérdés

2022. szept. 15. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ha használhatná diák a tanároknak és dolgozóknak nem maradhatna hely. Biciklitárolót lehet használni. Amúgy meg BKV-val tökéletesen megközelíthető, felesleges a belvárosban autózni.
2022. szept. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hiszen én is úgy szoktam járni. De sajnos 3-4 hétig, míg nem készül el az albim, addig kénytelen vagyok 120 km-ről bejárni. Azért kérdeztem ezt meg, mert előfordul, hogy késik a vonat, vagy én késem le (mert azért megerőltető picit 3

órával az órakezdés előtt kelni.) Emiatt B tervként ott lenne az autó. Ha ott nem is, hol lehet a legközelebb ingyen (vagy legalább olcsón) parkolni?

Előre is köszi!

2022. szept. 16. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:
A közelben sajnos nem nagyon tudok ingyen vagy olcsó parkolókat. Vay esetleg az egyetemet lenne érdemes megkérdezni hátha ebben az esetben beengednek, de vannak kétségeim.
2022. szept. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valószínű akkor marad Kelenföld P+R… azért köszi
2022. szept. 16. 17:31
 5/5 anonim ***** válasza:

A P+R különben nagyon jó ötlet, pont ilyenekre lett kitalálva, hogy ne pöfögjenek az autók a városban.

(Az más kérdés, hogy el*szott a koncepció mert töredék hely sincs, mint amennyi kéne. Remélem, te találsz helyet!)

2022. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!