Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz egy BA szakdolg...

Mennyire nehéz egy BA szakdolgozatot megírni? Kb. mennyi időt vesz igénybe?

Figyelt kérdés
2022. szept. 15. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen téma?
2022. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen szak? Milyen téma?


Volt szakdogám, amit látástól vakulásig írva 2 hét alatt csináltam meg, de mikor empirikus kutatás a szakdolgozatod és emberekkel kell időpontot egyeztetni és adatot felvenni vagy emberek által kitöltött tesztek adatait kell kiértékelni és abból még statisztika meg a többi sallang, azt édesem 4 hónap alatt örülsz, ha megcsinálod.

2022. szept. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kerdező, ide is leírhattad volna..


Nem a konkrét tema erdekelt csak annyi h milyen tudomanyág.... .. telesen más pl egybókori törtenelem könyvtárazasa,mint egyvszociológia v nyelveszet...

2022. szept. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk volt aki 3 hétig írta és ötöst kapott, én 6 hónapig és négyest.
2022. szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon attól függ, hogy milyen téma és te milyen komolyságúra akarod. Össze lehet dobni egy elfogadott szakdogát pár hét alatt is néhány szakon. Szerintem aki komolyan veszi, oda minimum hónapok kellenek, én pl most kb 3 hónapja dolgozok rajta, és ezalatt egy nagyon részletes szakirodalom áttekintés van meg, az alapján a kutatási kérdés szűkítése egy olyan területre, ami tényleg új és van hozzáadott értéke. Az empirikus kutatás még csak most kezdődik. De amúgy egy olyan témából, ami könnyebb és fogjuk rá ismerem, pár hét - 1 hónap alatt össze tudnék dobni egy BSc szintre teljesen jó szakdogát, csak felszínesebb lenne, nem ennyire eredeti kutatással, kényelmi kérdőívvel. Teljesen elfogadható ez is, kérdés, te mit szeretnél.
2022. szept. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem mindegy milyen egyetem, milyen szak, milyen téma. Mindenhol más az elvárás, van ahol 15-20 oldal elég, máshol 35-től indul.
2022. okt. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!