Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Le fogok tudni érettségizni?

Le fogok tudni érettségizni?

Figyelt kérdés

Suliba járok, esti képzésre ,tanulgatok, ha van idom, de. Nagylány, gyerek meg egy nagy étvágyú asszony mellet ez kvára nem egyszerű. Az a helyzet h nekem csak úgy kell az érettségi , főnök vagyok de van 3 évem h megcsináljam ha nem akk repülők. Angolból perfect vagyok, használom is napi szinten, mint késen a vaj úgy átmegyek , sőt ha kell mindenkinek segítek az osztályból. Angol órákon mindig a CINEMAX-ot-t nézem ;)

Szóval ez megy, na de nekem is fognak segiteni? Matek bol sík hülye vagyok és semmit nem ertek múlt órán vmi halmazrol beszélt a tanár csaj meg h prím számok , azt se tudom miről beszélt ,magyar hat nem igazán tudom h ki mikor mit irt raadasul a helyesirasomat már az iphone 13 pro max korrigálja , szóval az van h a pénz nem lényeg de menjek at érettségin tanulni meg hat nem nagyon szeretnek rá ;D meg ilyen h történelem , engem nem erdekel h mikor mi történt, meg ki volt a király…rég volt tan igaz sem volt…tudom h sokótoknak nem tetszik a hozzaallasom de baszdki majd meg tudjatok család Munk gyerek meg demens anyós meg hisztis lázadó kamasz leánygyermek mellett…nem vicccelni akarok de minimális energia befektetéssel le tudok érettségizni segiteni fognak a többiek meg a tanárok estin ? Tudják h meló mellett neme gyszeru ám is szép kék szemem van.


Kérdésemet amúgy ez a kérdés ihlette : 3. Válaszoló :

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..


Szval tanulok de kevés idom van rá, segítenek ugye? Estisektol várok tapasztalatot



#Érettségi, munka tanulás, esti érettségi, mindenhez kell, fa**om kivan Porsche panamera #Vállalkozo csávó vagyok #kellazerettsegi
2022. szept. 16. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
nem
2022. szept. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Qrvára nem érdekel senkit a szánalmas rinyád. Ha bszol tenni érte, nem érdemled meg, hogy megkapd és nem is fogod.

Ellenben minimális tanulással már teljesíthető.

2022. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Biztos vagyok benne, hogy ez az egész kérdés csak irónia akart lenni.
2022. szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem tetszik az írásod, kedves kérdező. De nem hiszem, hogy az ilyen novellák közlésére a Gyakori a legjobb hely.
2022. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Amennyiben komoly a kérdés:


1. Angol: ha perfekt vagy belőle akkor nem kell tanulnod, azért tölts ki 1-2 feladatsort próbának.


2. Matek: Érdemes ráfeküdni a 25 pontos első részre, ha nem is vagy egy matekzseni de 15 pontot legalább össze lehet kaparni, 10-et meg valahogy össze kell még szedni a 2. részből. Ismerd a 4 jegyű függvénytáblát+ tényleg matekozz amikor van időd, 0 gyakorlással ez nem fog menni.


3. Töri: vegyél egy összefoglaló könyvet (pl B.Mátyus félét) és olvasd el az egészet. Tölts ki pár tesztet, ketteshez elég ha csak 1x elolvasod és tudsz szöveget értelmezni. Szóbelire meg beseggeled a tételeket.


4. Magyar: Az egyik legkönnyebb, nem kell tudni ki mikor mit írt, szöveget gondolom tudsz értelmezni, szövegértésből már meg van minimum egy 20 pont. Ha az érvelést választod ott is meg van legalább 4-5, műelemzésnél meg akár a semmiről is,de írj minimum 1-1,5 oldalt, hogy a szószám meg legyen és akkor a terjedelemre már kapsz pontot, így a kettesed meg is van. Itt is elolvasgatod a szóbeli tételeket.


5. A választottad nem tudom mi, de pl egy infóval nem lőhetsz nagyon mellé, a worddel már meg van a kettes, pár pontot meg még szerzel pptből meg excelből a formázásból.

2022. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, komoly a kérdésem, igyekszem nagyon, igazatok van, úgy értettem, hogy annyira sokat nem tudok tenni érte, mikor csak ez volt a dolgom akkor nem tanultam.nyilván megteszek minden tőlem telhetőt.


Külön köszönöm az 5.-nek, földrajz a választottam ;)

2022. szept. 16. 22:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez most felvágàs akart lenni, hogy főnök vagy, Iphone-od van, meg profi vagy angolból? Figyelj, ha te ilyen fain csávó vagy nem értem mit aggódsz, ha meg nem vagy az csak kamuzol, azt meg nem értem minek kell idegen embereknek.
2022. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk megemberelhetned magad, eleg nagy szegyen, hogy jossz itt a kifogasokkal, amikor a megelhetesed mulik ezen. Mi lesz a gyerekeiddel ha elveszited emiatt a munkadat? Ha mar a nagyetvagyu asszonyoddal gyerekeket b@sztatok a vilagra, kicsit vallalhatnad ertuk a felelosseget, es egy kis felelossegtudatot diktalhatnal magadba a kifogas kereses helyet. Jelenleg irni se tudsz, az a helyzet. Kicsit tul kene lepni magadon, hogy peldat mutass a gyerekeidnek.
2022. szept. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem felvágni akarok, csak adódom az érettségi miatt, manapság nem úgy mennek a dolgok, hogy kivillantok néhány 20-ast aztán meg van oldva 😀Sajnos ez a világ elmúlt ;/ sajnos ;/ (7-re reagáltam)


Igazad van basszus 8-as :O Ezt az életszínvonalat ezt a hazát igencsak el kell adni, gyerekek sportolnak , a másik lovagol, ami elég drága hobbi. Meg hat a Kocsikat is el kell adni, Japán autók üléséről amúgy is viszketek ;/ ebbe meg így nem gondoltam bele, ideje tanulnom azt hiszem, köszönöm a válaszod, felnyitottad a szemem!

2022. szept. 20. 20:56
 10/11 anonim ***** válasza:
44%

Imádom az olyan embereket akik ide járnak hazudni. XD

Vagy tanulsz, vagy megbuksz, ha 999 MILLIÁRD van a számlàdon is ez van, és kész. Ki kell nyitni a tankönyvet, és tanulni. Amúgy meg ha ekkora "ász" vagy, akkor minek az érettségi? Te 8 általánossal világot váltottàl, most írtad.

Mr. Milliárdos ember minek akar már ilyenkor tanulni, mikor 847404 luxus autó van a garázsában, és 60000 négyzetméteres aranypalotában él a családjával?

Kamu vagy ember, és te kajak el is hiszed, hogy ezt mi bevesszük.

Persze, valaki meggazdagzik, és csak aztán kezd el tanulni. Hogyne.

Esetleg te vagy Lölőke, vagy mi? Ja, bocs. Te ő nem lehetsz. Neki saját iskolája is van, szóval ő megoldaná a dolgokat, és nem itt verné magát, hogy jhaj mi lesz. :D

Tudod, koma ha valakinek ász, tökéletes élete van, az nem ide jár kiélni magát. Annak az embernek akkor vannak barátai, van normális családja, és van saját elfoglaltsàga amivel leköti magát, nem egy ilyen oldalon adja elő a nyolc általánosos "siker sztorit".

Láttam ilyen "àszokat" a felnőttképzésen egyébként, mikor elkezdtem. Verte magát nagyon az egyik pasi, aztán úgy beégett, hogy mindenki rajta röhögött. Azt hitte az oktatónàl is okosabb. Hát tévedett, hiába állt le vele veszekedni. Végén szégyenében fogta a cuccàt, és haza rohant. Hónapokig nem láttuk az alakot. Nem te voltál az véletlen?

2022. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!