Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Beszédhibás lányként is fogok...

Beszédhibás lányként is fogok tudni érettségizni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 18:18
 1/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Sajnos mozgássérült vagyok,és beszédhibás is születési okból. Tudok beszélni,csak dadogok mindig. Le szeretnék érettségizni,miután letettem a második szakmámat is.Az első szakmámat most fogom letenni,utána tenném le a következő szakmámat is. 21 éves vagyok. Mikor és hogyan vágjak bele? Valaki tud nekem információban segíteni? Kérlek titeket,szeretnék erről minél többet megtudni!

Nagyon köszönöm előre is!


Linda

2011. szept. 11. 18:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszédhibás fiúként érettségiztem, eredményesen.
2011. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
tudtommal automatikusan max pontnak tekintik az előadásmódot a szóbelin, hiszen ez rajtad kívül álló ok. erről kell orvosi papírt is vinni. egy érettségit szervező középiskolában érdeklődj a részletekről, ott érdemibb segítséget kapsz.
2011. szept. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is beszédhibás vagyok.

Elég durván racsolok és dadogok is.

Én a megyébe egy viszonylag jó szakközépiskolába kerültem be anno.

Itt olyan tanárok tanítanak akik eléggé figyelmesek velem emiatt /egy tanár volt talán akivel volt probléma de azt utána igazgató egyből leváltotta miattam/ és tanárok még mondják is hogy szerintük simán megtudom irni sikeresen

2011. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk az egyetemen is volt egy csaj, aki alig tudott beszélni, majdnem hogy csak dünnyögött.

Meg egy srác is, de ő nem beszédhibás volt, hanem csak egyszerűen hülye. Ő már doktorandusz volt, azt hiszem.

BME ^^

2011. szept. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Érettségizni le fogsz tudni. Én anno megbeszéltem a tanárokkal, hogy ne kelljen szóban felelnem, vmi mást találtak ki helyette.


Csak álláskeresésénél leszel nagy bajban, mert nem fognak veled szóba állni (ld. negatív diszkrimináció) :(

2012. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!