Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg ilyen az könnyű az...

Tényleg ilyen az könnyű az iskola?

Figyelt kérdés
Semmit se tanulok, órán se figyelek, de még is 5-ös minden dolgozatom

2022. szept. 25. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg. Hülyékkel vagy körülvéve.
2022. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az lehet :D
2022. szept. 25. 14:02
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ melyik iskola..
2022. szept. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gimnázium, nagyon nehéz elvileg ide bekerülni, de engem 1-ként vettek fel :)
2022. szept. 25. 14:27
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha jók a tanárok tényleg könnyű. Nekem eddig jó tanáraim voltak, nem csak lediktálták az anyagot, hanem mesélték, mintha nem is azért mondanák, mert meg kell tanulni. Most kaptam egy szar magyartanárt, semmit nem beszél csak kivetíti a csúnya ppt-it és írd le. Most szembesültem vele, hogy kedden dogát írunk és konkrétan semmit nem tudok, de még csak azt se, hogy hol tartunk :(
2022. szept. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Őszintén szólva, anno minket általános suliban riogattak, hogy mennyire nehéz lesz a gimi, és majd hajnalokig fogunk tanulni, meg ilyesmik:D Nem vagyok lusta, de nagyon nagyon szorgalmas típus sem, viszont ahogy neked, úgy nekem is sikerül egész könnyen egy ötöst összeszednem.. Rosszabb esetben egy négyest is, nem sok tanulással.. Órán szoktam figyelni.. Szóval tényleg nem szakadok bele, pedig a mi sulink is erősnek van titulálva.

Viszont egy tanács, amit vagy megfogadsz, vagy nem: Nem tudom, tovább szeretnél -e tanulni, de ha igen, akkor nyilván számítanak majd a százalékaid az érettségin. Én most kaptam a fejemhez (végzős vagyok) hogy basszus, tanulni kellett volna a 4 év alatt, mert nem akarom elcseszni az érettségit, és tényleg kezdem bánni, hogy nem tanultam többet.. Szóval, ha nem is fekteted bele minden időd a tanulásba, akkor legalább dolgozatok előtt nézd át az anyagot, hogy majd utolsó évben ne érezd azt, amit én most:D Mert nagyon nem jó érzés:D

2022. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Én gimiben olyan helyre jártam, hogy volt heti 41 órám, abból heti szinten elmaradt 3-4, helyettesítés volt, meg ilyesmi. A maradék órákon meg vagy laptopozott a tanár, vagy életet mesélt, de órát nem tartott. Volt napi 8-9 órám, abból volt 5 élettörténet mesélés, egy helyettesítés, meg talán két normális óra, ahol tanultunk is.

Sokszor be se mentem egy-egy meseóràra, hanem inkább lógtam.

Igen, ilyen elég sok magyar gimnázium. Ja, és ide is azt mondták, hogy nehéz bejutni, és jó hírnevű iskola volt.

Ha újra kezdhetném eszembe sem jutna oda menni.

2022. szept. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
70%
En is ugyan így vagyok 😳😉
2022. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7%

"engem 1-ként vettek fel"

Egyként? Másokat kettőként meg háromként?

A helyesírásodon van még mit csiszolni, ne szállj el magadtól.

Egyébként meg nem a megfelelő suliban vagy, ha ennyire nem érzed kihívásnak. Menj át egy erősebbe végre, mert ez nem ad megfelelő alapot az egyetemhez.

2022. szept. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7%
11.-es vagy?
2022. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!