Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS!??!! Jó beszólások??

SOS!??!! Jó beszólások??

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jó beszólásokat szeretnék kérni, osztálytársaknak.

És nem, nem vagyok olyan életképtelen, hogy ne tudnék beszólni osztálytársaknak, de szeretnék többet ismerni.



2022. szept. 26. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

A legtöbbször a helyzet adja, nem igazán lehet ezekből felkészülni

Pl beszólnak, hogy ronda vagy, visszaszólsz, hogy ne nézzen már tükörnek, vagy lehülyéznek, akkor "ne magadból indulj ki"

Menj már arrébb, nem férek el - talán ha kisebb lenne a pofád, elférnél

Valaki nagyon tapló, akkor csodálkozva ránézel, hogy "a NASA sem volt képes ilyen vastag és ellenálló anyagot kifejleszteni, mint ami a képedet borítja"

2022. szept. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Neten is találhatsz párat, akár angolul is rákereshetsz az első komment mellé. Legtöbbször tényleg a helyzet adja. Nekem egyszer elkezdett nyomulni egy srác, szerintem valami fiús kihívás miatt, és olyanokat kezdett el mondani, hogy az "álmod vagyok, baby", mire visszaválaszoltam, hogy " a legrosszabb rémálmom". Nagyot nevetett az osztály :D
2022. szept. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!