Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy szalagavatón mi történik?

Egy szalagavatón mi történik?

Figyelt kérdés
Elv lesz nekünk kövi hónapban, de nem nagyon tudom mi fog akkor történni, annyit mondtak hogy nem lesz keringő
2022. szept. 29. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A végzős osztályok felsorakoznak, és kitűzik a szalagot, amit onnantól elvileg évvégéig hordanak (legalább ünnepi alkalmakkor és érettségi során).


Emellett rendszerint, de nem mindig, szokott lenni betanult keringő, lányok fehéz ruhában, a fiúk szmokingban.

Szintén emellett előfordul, hogy osztályonként megadott tematikában (pl. görög, rock&roll stb.) bemutatnak egy másik koreográfiát.


Ha volt keringő, rendszerint a végén van lehetőség, hogy diákok szülőkkel, rokonokkal is a végén táncoljanak kötetlenül egy kicsit. De ez sem kötelező része.


Mivel nektek következő hónapban lesz, ezért gondolom, tánc nem lesz, mert azt már gyakorolnotok kellett volna. Esetleg gyertyával a kezetekben felvonultok, felsorakoztok, és megkapjátok a szalagot.

2022. szept. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ott lesznek a végzősök, a tanárok két oldalt, mint néző/nálunk így volt, nálatok nem tudom, hogy lesz kialakítva/, a szülők is ott lesznek, és általában beszéddel indul, mindenkit köszöntenek, majd jön a keringő, ezek után minden végzős osztály bemutat valami produkciót, majd jön a szalagtűzés, és újra a beszédek. Kb ennyi.

A sorrend változhat, de a keringő általában tényleg első szokott lenni a beszéd után.

Ha a sajat avatód lesz, akkor nem értem, hogy nem mondtak még semmit. Mi két hónapot próbáltunk az előadásra 12-ben.

2022. szept. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36%
Hát pár csók kétségkívül elcsattan, de azért a dugás ritka.
2022. szept. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!