Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mi történik a szalagavató...

Mi történik a szalagavató afterpartyn?

Figyelt kérdés

Még soha nem voltam buliban, de két hét múlva,pénteken lesz a szalagavatóm. Szerintetek elmenjek az afterparty-ra?

Még nem voltam soha részeg és nem is tervezem.


Hogy zajlik egy ilyen buli?


(Bocsi, lehet hogy hülyének néztek, de mivel még sosem voltam buliban, nem is tudom, hogy milyen szokott lenni.)Az ivásról szól az egész?


18/L


2013. jan. 31. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

igen, általában az ivásról szólnak.

persze választhatod azt, hogy nem iszol, de sok részeg ember között, nem fogod jól érezni magad

2013. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
nálunk bál volt, 2 ember kivételével senki se volt részeg
2013. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen, mindenki részeg lesz. Olyan, mint bármelyik másik szórakozóhelyes buli. Ha nem szereted ezeket, akkor inkább ne menj el, mert tényleg ugyanolyan. (Az enyém is nem rég volt.)
2013. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
de ő afterpartyt kérdezett, nem bált :)
2013. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Én se vagyok ivós, én azért megyek az after partyra, hogy táncoljak, jól érezzem magam! Szerintem ne hagyd ki, de ha iszol, akkor ne vidd túlzásba. :)

Sokan fognak biztos inni, de eltáncolgatni, beszélgetni, bulizni lehet. :) Én a párommal és a közös legjobb fiú barátunkkal leszek, nem foglalkozok az osztályommal.

2013. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
81%
Ez hülyeség, hogy csak az ivásról szól. Persze, van, aki rohadt részeg lesz, de ha szórakozóhelyre mentek, azért jól tudod magad érezni. Az én barátaim eltűntek időközben, én meg táncoltak tovább ismerősökkel a tánctéren, de nem ittam.
2013. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell az ivásról szólnia, és sokan gondolkodnak ezen az elven. Amúgy is drágák ezek a szórakozóhelyek, csak az tud berúgni tisztességesen, akinek pénze van :'D
2013. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Jó a kérdés. Nekem volt már szalagavatóm nálunk mûsor közben 90% ban részegek voltak az osztálytársaim:D Hogy mi volt utána nem nagyon emlékszek:D Szerintem menj el ne idd hulla részegre magad de soha nem lesz másik szalagavatód
2013. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekem 25.-én volt. Előtte ittam tesómmal mire a partyra értünk már tudtam egyenesen menni.

Az egész arról szólt hogy heringparti és löködik egymást. Osztálytársam a bejáratnál ült részegen...sörivó verseny jager vonat vagy mi is volt...

2013. jan. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem attól függ, milyen az osztályod. tudod hova mentek? nekünk diszkóban volt, gondolom ment az ivás.. én nem mentem, mert én se vagyok bulizós. inni se szoktam, meg annyira nagyon közel sem voltunk az osztálytársakkal, hogy akkor most együtt olyan hűdejóléreztük volna magunkat

remélem segítettem :)

2013. febr. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!