Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Pontosan mi történik a szalaga...

Pontosan mi történik a szalagavatón?

Figyelt kérdés

Külföldi vagyok, most jöttem ide két éve és lesz szalagavatóm a következő utáni évben. Valami táncot is meg kell tanulni. Le tudjátok írni pontosan mi történik a szalagavatókon? Ki kivel táncol? beosztják vagy úgy van hogy a fiúk felkérik a lányokat és aszerint?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. aug. 15. 21:21
1 2
 1/12 Fancsi24 válasza:
Az egyik rokonom szalagavatóján voltam és ott úgy történt ez az egész, hogy feltűzték a szalagokat mind a két osztálynak a saját ofője mindenkiről mondott pár szót majd ittak egy kis pezsgőt táncoltak majd osztályt bemutató film majd megint egy jó pár tánc következett. Be voltak osztva a párok azt hiszem. :)
2013. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. aug. 15. 22:29
 3/12 anonim válasza:
Nálunk mindenkinek kellett egyszer az apukájával táncolnia. :)
2013. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Mi csak ittunk, de jó volt...
2013. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

3as és akinek nincs apja vagy nem volt ott? Na, mert az enyém b*szott eljönni a lánya szalagavatójára. :D Ja meg a másik, a fiúk is az apjukkal táncoltak? :D Na jó ez a második csak vicc. :) Azért kérdezem csak, mert nekem fura az ilyen kezdeményezés az említett példák miatt.


Egyébként nem egy bonyolult. Feltűzik a szalagot. A strébereket megjutalmazzák. Utána keringő, osztálytáncok aztán a végén megint keringő, de gondolom iskola válogatja a programotokat és a menetét.

2013. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
3as vagyok. Hát az nem táncol! Gondolom a fiúk meg az anyukájukkal táncoltak. Nem értem mi ebbe olyan hihetetlen?! :)
2013. aug. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem hihetetlen csak, ha nálunk lett volna ilyen "táncolj az apukáddal" rész, akkor biztos rossz lett volna nekem, hogy nincs kivel. Az ilyenekre ott van a vége, amikor mindenki azzal táncol, akivel akar.
2013. aug. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
mi nem táncoltunk, hanem énekeltünk :)
2013. aug. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 16. 19:59
 10/12 mustafa33 ***** válasza:

Annó a dinoszauruszok iejében, ráadásul felvidéken úgy történt, hogy megvoltak híva a szülők és mindenki vitt párt. Voltak akik jobb híján a tesójukat hívták meg és azok általában elcserélődtek (pár házasság is lett ilyenből ☺). A szallagokat ünnepélyesen az osztályfőnök és az igazgató tűzte fel, utána pezsgős koccintás, ezután kis műsort adtunk elő, humosrosat, nem hiányozhatott egymás és a tanárok parodizálása, híres bakik lettek előadva és ilyesmi, ezek után vacsora, kaja pija, zene (élő) és tánc reggelig (meg ami a félreeső zugokban történhet).

De gondolom nem ez érdekelt, csak jó volt nosztalgiázni (35 év) ☻.

2013. aug. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!