Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyarországon (Japán mintára)...

Magyarországon (Japán mintára) be kellene vezetni az általános és középiskolai tanulók számára az egyenruhát?

Figyelt kérdés

2022. szept. 30. 12:23
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
64%

#30 Csak ha be lehet vezetni az egyen iskolatáskát, az egyen füzetet, az egyen tolltartót, az egyen telefont, az egyen mindent is.

Ha valaki csúfolni akarja a másikat, akkor nem az egyenruha fogja megakadályozni. Ha nem a ruhájába, akkor beleköt a haja színébe, a fogaiba, vagy bármibe.

2022. dec. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Thunderfairy ***** válasza:
Volt már ilyen egyenruha dolog a kommunizmusban. Meg kisdobos és úttörő egyenruhák is. Végül pont ez a szokás tünt el és jött helyete a mostani öltözködési szokás gyakorlása.
2023. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
25%
Nekem bejönne. A matróz cucc sem volt rossz. A gimnáziumokban is lehet venni egyen pulcsit, pólót. Az is tök jól néz ki.
2023. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
25%
jó lenne bevezetni fiúknak sötét nadrág fehér inggel lányoknak pedig sötét rakott szoknya (persze harisnyanadrággal) fehér blúzzal. ez szerintem csinos egyenruha lenne a mindennapokba és öltözködési normát tanulnának fiúk is és lányok is. nagyon is rájuk férne szerintem.
2023. jan. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!