Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Azoknak a tapasztalatai...

Azoknak a tapasztalatai érdekelnének, akik igénybe vették az IQfactory nyújtotta lehetőségeket szakdolgozatuk írásánál illetve mindenki más tapasztalata is érdekel, aki/akik valakit megbíztak a szakdolgozatuk elkészítésével?!

Figyelt kérdés

#szakdolgozat #diploma #konzulens #IQfactory #bérírók #egyetem vagy főiskola
2022. okt. 3. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én konzultációkat kértem tőlük(nem írták meg a szakdogámat, de azért közreműködtek), mivel a konzulensem telibeszart mindent, még a leveleimre se válaszolt. Szerintem elég korrektek, a határidőket betartják, nekem sokat segítettek.
2023. jan. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem az alapszakos szakdolgozatban segítettek. Korrekt cég gyorsan válaszol a kérdésekre, email-ekre. Stb. És ami munkát kaptam túlük az tényleg minőségi volt.
2023. ápr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 streetplayer válasza:
58%

Lehúzós szar cigány banda.

Meg akartam iratni velük a szakdogát,szorított az idő a témaválasztással,az író addig töketlenkedett vele,hogy kifutottam a lejelentési időből így targytalan lett az egész.Az előleget meg benyelték úgy,hogy szart se csináltak,csak az időmet rabolták.

Panaszra nem teagáltak.

Ócska zsidó g3cik!

nov. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3: Ja hogy ők a hülyék mert neked utolsó pillanatban jutott eszedbe h valakivel megírasd? 😂😂😂😂
febr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!