Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Iqfactory-ról vélemények mint...

Iqfactory-ról vélemények mint munkavállaló?

Figyelt kérdés
Van aki már dolgozott náluk mint dolgozatíró? Legális munka, vagy inkább tartani kéne tőle?

2021. ápr. 19. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Elvileg legális, gyakorlatilag szürkezóna.
2021. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Abban a formában, ahogyan ők csinálják, legális (angliai törvények), max morálisan megkérdőjelezhető. Én velük dolgozom 2 éve, korrektek egyébként, a fizetés sosem késik, meló is van bőven. Viszont 100%-os haszonkulccsal dolgoznak, tehát kétszer annyiért adják tovább a munkád, mint amennyit te kapsz érte. 3200-től kezdődik egy oldal, abből te 1500-öt kapsz kb, ha szűkhatáridős vagy angol, vagy nagyon bonyolult téma akkor lehet több, de még akkor is bőven kevesebb, mint amennyit amúgy ér. Ezt gondold meg
2021. ápr. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ÉS esetleg tudnál itt, vagy üzenetben bővebben beszélni még róla? Egy agrár végzettséggel , kb A2 angol nyelvtudással mennyi lenne a munka például? Akinek valamilyen felkapottabb végzettsége van, amit többen tanulnak, annak több munkát adnak?
2021. ápr. 21. 20:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az A2 az kevés a legtöbb beadandóhoz azért egyetemi szinten. A munkák száma nem rajtuk múlik, én közgazdászként elég felkapott területen vállalok, átlagosan heti 20-30 lehetőség biztos van. Ebből azt vállalod el amelyik neked szimpatikus. Most az online oktatás alatt rengeteg beadandót kell írni, nyáron viszont nem igazán van semmi meló
2021. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm
2021. ápr. 21. 21:35
 6/7 anonim válasza:

Válaszadótól szeretném megkérdezni, hogy hogyan adózza le a bevételt, mert nem tudom, mit csináljak.

Üdv: egy Író

2021. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előzőnek írom, egyéni vállalkozóként tudod leadózni.
2021. ápr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!