Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A lányom jövőre megy suliba. ...

A lányom jövőre megy suliba. Tudnátok véleményt mondani a kispesti általános iskolákról? Milyen szakkörök vannak? Milyenek a tanárok, stb. Ki melyiket ajánlja

Figyelt kérdés

2022. okt. 4. 00:36
 1/7 anonim válasza:
41%
Elsős gyereknek szakkörök...pfff
2022. okt. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Egyikben olyanok a tanarak, hogy tojnak a gyerekekre. Oké, hogy a tanítás a dolguk, de ha szünetben bántja, sok esetben fizikailag kínozza egyik gyerek a másikat, akkor nem kéne a tanárnak segítenie és megvédeni a jót és gyengét????

Márpedig nem teszi. Pláne ha az agresszív kölök és szülei nem a napon barnultak...

2022. okt. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a környéket, de én nem venném el a gyerekkorát! Szakkörök helyett egyébként is valamilyen edzéssel menne a legtöbbre, mivel az iskola is fegyelmet igényel, mega szakkörök is, ez meg egy ilyen korú gyerektől azért nem elvérható 0-24 ben... Egy edzésen azért van módja levezetni a fáradt gőzt, és a lelkének is jót tesz, ha tisztában van a képességeivel és a dolgok sorrendjével!
2022. okt. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"akkor nem kéne a tanárnak segítenie és megvédeni a jót és gyengét????"


Nem feltétlenül a tanárnak kellene, hanem a többi osztálytársnak!


Emelni kellene a testnevelés órák számét és színvonalát vagy gyakoribb dupla testnevelést berakni az órarendekbe, hogy az "osztály" csapattá kovácsolódjon...

2022. okt. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor még én voltam diák (kb 30 éve), a felsőbb évfolyamokból is ismeretlen diákok bevédték az alsós gyengébbeket amikor észrevették hogy valakit terrorizálnak szünetbe.


Nem volt ez a szemethunyunk, elsétálunk, meg a telefont bámuljuk magatartásmód.


Nem volt ennyi gyáva féreg!

2022. okt. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na most akkor melyik iskolákról van szó? Vagy csak írogatunk össze-vissza?
2022. okt. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!

Melyik iskoláról van szó?

Igen, szakkörök. Nem az összesbe szeretném be íratni, de egybe jó lenne ha járna. Ilyenre gondolok, hogy pl. Kézműves, tánc.

De érdemleges választ nem nagyon kaptam a kérdésemre.

2022. okt. 5. 03:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!