Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok mondani véleményt...

Tudnátok mondani véleményt mondani ezekről az iskolákról? /BP/

Figyelt kérdés

II. Rákóczi Ferenc Közgazdasági

Szakközépiskola

Keleti Károly Közgazdasági

Szakközépiskola(ezt szeretném első két helyre írni)

Leövey Klára Közgazdasági

Szakközépiskola és Szakiskola(mentő iskola utolsó hely)

Széchenyi István Kereskedelmi

Szakközépiskola(2,3 hely)

Szent István Közgazdasági

Szakközépiskola

Teleki Blanka Közgazdasági

Szakközépiskola(ezt is megjelölöm)

Bethlen Gábor Szakközépiskola(lehet ezt is)

Milyen átlagtól vesznek fel? hány pontos központi? milyenek a tanárok és a közösség? tudom nem számít de lesz egy junior nyelvvizsgám hátha egy kicsit dob a latba ha megemlítem szóbelin. előre is nagyon köszönöm a válaszokat :)


2016. jan. 15. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szep sorban, amiket jeloltel:


1. nagyon jo iskola, jelentkeztem anno en is. fel is vettek. valamikor a keresztanyam is oda jart, akkoriban is eros iskola volt


2. ide is jelentkeztem, siman felvettek, de nekem egyebkent nem tetszett annyira, csak 4. helyre jeloltem meg ( ismerosom jart oda, o viszont szerette, sok a kreativ program, ami segit megtanulni a penzzel banni)


3. ........ utolso putri kb


4. edesanyam jart ide, o szerette, akkoriban jo iskolanak szamitott. aztan amikor en is jeloltem, akkoriban jart oda egy osztalytarsam novere, aki szerint szinten jo iskolanak szamitott, kozepesnek mondanam


5. szent istvan ( itt preferaljak a sportot, ugy tudom, exem batyja jart oda )


6. a teleki kedves szamomra, mert en is ide jartam vegul 4 evig. eros volt a kozgazdasagi oktatas, a mai napig emlekszem azokra a kereskedelmi, marketing, ill. kozgazdasagi dolgokra, amiket ott tanultam meg. ( ez eleg jol jott kesobb az okjs szakmanal). a tanarok nagy atlagban jo fejek , sosem kellett szombaton bemennunk, sok kozos program volt ( utazasok belfoldon, kulfoldon), 24 oras sportnap, sok verseny, vetelkedo, stb. nagyon szerettem ide jarni. :) ( en a helyedben ezt jelolnem meg, ha tenyleg a kozgazdasagi targyakkal akarsz valamit kezdeni). magas az aranya az egyetemre / fosulira juto tanuloknak. az en idomben meg volt par honapos ( kb 2 honapos) elokeszito az iskola sajat felveteli vizsgajara ( itt ossze lehetett haverkodni a leendo osztaly / evfolyamtarsakkal)


7. ezt nem ismerem.

2016. jan. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszod! :) és kb milyen eredményekkel lehet bejutni?többiek válaszát is várom :)
2016. jan. 15. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
az eredmeny kerdes mar nem relevans szerintem, mert en nem ma jartam oda....de annak idejen egy eros 4es atlaggal siman felvettek mindegyikre, amit megjeloltem.
2016. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És a Szent Istvánba ha pl.viszek sportolói igazolást az sokat számít?:)
2016. jan. 15. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, h sokat szamitana, de esetleg erdeklodj olyantol, aki oda jar. :)
2016. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!