Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi idő mire elkészül a...

Mennyi idő mire elkészül a diákigazolvány? Meddig érvényes a középiskolai diákigazolványom?

Figyelt kérdés

Szeptember 9-én(vagy 10-én) töltöttem fel a NEK adatlapot a Neptunba, most azt írja a FIR-státusznál, hogy NEK gyártásra átadva-Megszemélyesítésre átvéve.

Illetve meddig érvényes a középsulis igazolványom? Azt tudom, hogy október, de nem tudom, hogy 15-ig, vagy a hónap végéig.


2022. okt. 4. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Október 31 a tavalyi matricával.

Az iskola állít ki ideiglenest, amíg nem készül el a másik.

Általában 2 hónapig érvényes.

QR kód van rajta, nem az a papír amin csak igazolja hogy az intézmény tanulója vagy vagy felvételt nyertél.

2022. okt. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2-4 hét maximum. De nekem sincs még kész, pedig már lassan egy hónapja beadtam. A titkárság viszont azt mondta, hogy 2-4 hét nagyon max...

Ideiglenes diákot fogsz kapni, az két hónapig érvényes. Nekem is az van.

2022. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolók mindent jól írtak, én is mindent így tudok, csak még annyit fűznék hozzá, hogy négy éve én két hónap után kaptam meg az új diákot, tanév elején megigényeltem, amint lehetett, és őszi szünet után kaptam meg, valakinek már új ideiglenest is kellett igényelni. Szóval annyi idő sem elképzelhetetlen, biztosabb ideglenest kérni.
2022. okt. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1,5 hónapja adtam be a diákigazolványra a kérelmet, és még mindig nem jött meg. Voltam tegnap a titkáràsgon mondták, hogy senkinek nem jött még meg. Elakadàs van, ők sem tudják miért. Állunk, és várunk. Azt mondták nekem is, hogy addig jàrkàljak ideiglenes igazolvànyért, míg nem érkezik meg a sajátom Pestről.

Borsod megye, technikum, felnőttképzés.

2022. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!