Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Más is van, aki emberileg...

Más is van, aki emberileg utálja a témavezetőjét, de a témáját meg nagyon szereti?

Figyelt kérdés
Emberileg egyszerű kibírhatatlan, mert folyamatosan jelzi hogy felesleges vagyok, teher a számára. Akaratlanul teszi, de mindig van pár szó, amiből látszik, hogy szíve szerint kidobna az ablakon, hiába én vagyok elmondása szerint a legjobb, olyan mintha féltékeny lenne vagy nem tudom, de az önértékelésem totál a mélybe zuhant mióta vele kommunikálok:(

2022. okt. 16. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én témavezetőt választottam.


Sajnálom. Kitartást hozzá.

2022. okt. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Választottam én is, de csak a kari TDK jelentkezése utáni naptól lett ilyen trehány és lekezelő. Nem tud különbséget tenni ember és ember között, lehet egy hallgató űrhajós is, akkor is bunkó vele.
2022. okt. 16. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem opció a váltás, akkor az lebegjen a szemed előtt, hogy minél hamarabb írod meg, annál hamarabb elfelejtheted.
2022. okt. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :( Területen belül nem opció a konzulens váltás, nincs más aki ért hozzá és vállalná?
2022. okt. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva vagyok. Van egy tanár akit nagyon szeretek. Bármikor bármilyen témában eltudnék vele beszélgetni. De a témaja a leges legtávolabb áll tőle. Elemezni kell , semmi közöm hozzá sajnos, pedig imádom a tanárt. A témájával viszont semmiképp nem mernék kiállni.


Találtam egy jó témát,viszont ott a tanár nem annyira segítőkész. Nem válaszol gyakran. A téma meg nagyon megfogott.

2023. szept. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!