Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Győri Szechenyi István egyetem...

Győri Szechenyi István egyetem Mérnökinformatikus karról vélemények? Illetve maga az egyetem?

Figyelt kérdés

Jövőre fogok felvételizni egyetemre és mivel nagyon érdekel az informatika (főként a programozás része) ezért úgy gondoltam, hogy elmennék ide tanulni.

Mintatanterv szerint a tárgyak amiket tanulhatok jó alapokat adnak a programozás elsajátításához, nyilván önszorgalom is szükséges lesz gondolom.


A kérdés inkább arra irányul, hogy mik a tapasztalatok magával az iskolával és a szakkal?


Előre is köszi a válaszokat



2022. okt. 20. 22:00
 1/2 A kérdező kommentje:

Illetve még annyi, hogy a fizika mennyire húzós?

Annyira nem megy jól nekem és tényleg inkább a programozási vonalat szeretném vinni.

2022. okt. 20. 22:08
 2/2 anonim ***** válasza:
Egész patika, 3. félévemet húzom, eddig túlnyomó részt rendes oktatóim voltak, illetve a tárgyak se teljesíthetetlenek ha beleadsz egy kis munkát. Katalógusos órák nagyon ritkák, szóval bejárnod se kell különösebben ha végül úgy érzed egy-egy tárgynál. Szerintem megérős, gyere csak koma jó lesz
2022. okt. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!