Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Széchenyi István Egyetem...

Széchenyi István Egyetem (Győr) mérnökinformatikus szaka le van maradva pl. egy Óbudaihoz képest?

Figyelt kérdés
Most vettek fel, 390 pontom, ilyen szakra bárhova mehettem volna az országban, de mégis Győrt választottam. Ha esetleg rosszul választottam lesz lehetőségem minél hamarabb átjelentkezni?

2017. júl. 27. 08:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Miért gondolod, hogy le van maradva a győri?


Attól, hogy sokakat felvesznek = kicsi a ponthatár, nem azért van, mert az oktatás színvonala olyan gyenge lenne.

Hogy bárki el tudja végezni. (Több tanuló = nagyobb támogatás).

Illetve az első-második félévben elég sokak kibuknak vagy egyszerűen feladják.


Olvastam statisztikákat mennyien végeznek elsőre mérnökinfón, nem tudom tényleg valós-e, hogy 100-ból 3-5 ember megy át mindenen elsőre.


Van tanárismerősöm is az egyetem, igaz ő földrajz szakos, de az informatika szakon tanítókról azt mondja, színvonalban nem maradnak le más intézményektől.

Elég szigorúan veszik a ZH-kat, jelenlétet.



Átjelentkezés:

Van lehetőséged, ha jól tudom talán egy félév után költségtérítésesre szintén...

Ennek azért utána kellene járni azért.

De a NEPTUN-ban van szerintem részletes leírás, ott van az átjelentkezési opció.


Szerintem azért adj egy esélyt a győrinek, nem olyan rossz hely ez.

Későbbi álláslehetőségek is jók, illetve a hármas határ miatt a külföldi lehetőségeket is számba lehet venni.

2017. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!